---- اخبار استخدام در سطح کشور

----  اخبار استخدام در سطح کشور

سایتی برای درج آگهی های استخدامی در سطح کشور و پیگیری اخبار مرتبط با آن و با امکان تبادل نظر بینندگان
قوانین سایت :
هر گونه نظر که محتوای آن خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران وتوهین و اهانت به مقدسات و مقامات کشوری وهمچنین توهین به همدیگر باشد حذف خواهد شد خواهشا کاربران گرامی شئونات وخطوط قرمز را رعایت نمایید و همچنین ازین به بعد نظرات با تایید فقط چند بار در روز مدیران وبادقت بیشتر نمایش داده خواهد شد و نظراتی که از نظر ما خلاف قوانین سایت باشد تایید نخواهد شد .ان شاءالله زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران و ولایت مقام معظم رهبری به هدف قانونی خویش که همان شروع بکار است نایل خواهیم آمد .
ما مسئول کامنت های نوشته شده نیستیم (( هرچند نوشته های توهین آمیز را حذف می کنیم))
- مدیران وبلاگ هیچگونه نقشی در پیگیری هاندارند . هدف ما شروع بکار قبول شدگان عزیز در اسرع وقت ممکن است .
و چنانچه کامنتی از نظر ما مورد تایید ، موثق و مستند باشد در صفحه اصلی وبلاگ قرار داده می شود.لازم به ذکر است که نظراتی که درآنها آدرس ایمل درج شده باشد تایید نخواهند شد .
- هرگونه بحث سیاسی، نادیده گرفتن قوانین کشور، توهین به مقدسات، شایعه پراکنی، آشفته کردن افکار عمومی و تبلیغ علیه منافع کشوری کاملا ممنوع میباشد.
- بی احترامی یا توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از مسئولین و کاربران ممنوع است.

آرزوی موفقیت همه کاربران عزیز

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۳ ب.ظ

صفحه جدید ویژه تبادل نظر قبول شدگان آزمون ادواری ( بخاطر حجم زیاد نظرات و راحتی در لود شدن صفحه مجبور به تعویض صفحات هستیم لطفا به آخرین صفحه مراجعه نمایید ضمنا آدرس صفحه آخر از طبقه بندی موجود در سمت راست وبلاگ و همچنین از طریق لینک ها در سمت چپ وبلاگ قابل دسترس هست .نامه ارسال شده به دستگاه در مورد تبدیل وضعیت اداوری دارها


کارمندان گرامی میتوانند جهت تبادل نظر و انتقال افکار و تجربیات وهمچینن پیگیری تبدیل وضعیت خود ازین صفحه  استفاده نمایند . 

   

 نکته : "نحوه دریافت کارنامه آزمون ادواری  =  از طریق مراجعه به سازمان سنجش و آموزش کشور "


بخشنامه دولتی

نامه استانداری گلستان
اطلاعیه سایت کارمند ایران :

  • 1393/09/17 : بمنظور درخواست شماره مستخدم پیمانی برای پذیرفته شدگان آزمون ادواری مورد اشاره در بند 30 دستورالعمل آزمون استخدامی اخیر، الف - وجود مجوز استخدام، ب - پست سازمانی بلاتصدی ج - تامین اعتبار، الزامـــــــــــی بوده و این فرایند صرفا با استفاده از مجوزهای ستادی قابل انجام می باشد. استفاده از مجوزهای استخدامی ستادی قبل از مورخ 1/8/1392 برای این فرایند، بدلیل مشخص بودن محل آنها،  ممنوع می باشد. درخواست شماره مستخدم با استفاده از مجوزهای ستادی صادر شده بعد از مورخ 1/8/1392 ،می بایست با رعایت سهمیه های قانونی 25 و 5 درصد ایثارگران و 3 درصد معلولین صورت گیرد.


گرگان - ایرنا - مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری گلستان اعلام کرد: به استناد بخشنامه جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری، آن دسته از کارمندان قراردادی که در آزمون استخدام ادواری طی سالهای 81 و 83 و 84 قبول شده اند، تبدیل وضعیت می شوند.نوراله نورالهی روز یکشنبه با ارسال نامه ای به کلیه دستگاههای مشمول ماده قانون مدیریت خدمات کشوری در استان گلستان اظهار کرد: تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دارای شناسه شاغل در دستگاه های اجرایی که دارای کارنامه مجاز در آزمون های استخدام ادواری در یکی از سال های 81 ، 83 و یا 84 باشند، از محل مجوزهای استخدامی دستگاه اجرایی مربوطه امکان پذیر است.


در این نامه با استناد به بخشنامه 19 مهر 93 جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری، شرط تبدیل وضعیت این کارکنان وجود پست بلاتصدی متناسب با شرایط تحصیلی آنان، اعتبارات مصوب و دارا بودن شرایط عمومی استخدام عنوان شده است.

همچنین در این بخشنامه از کلیه دستگاه های مشمول ماده قانون مدیریت خدمات کشوری خواسته شده مشمولان فوق در آن دستگاه را شناسایی و آن ها را به ستاد مرکزی خود معرفی کرده تا ستاد مرکزی نسبت به اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح برای تبدیل وضعیت کارمندان قراردادی اقدام کند.

صفحات تبادل نظر کارمندان قراردادی قبول شده در آزمون استخدام ادواری از قسمت طبقه بندی موضوعی ذیل عنوان اداوری قابل دسترس هست .

نظرات  (۳۱۰)

سلام دیروز زنگ زدم گفتن معاون جدید باید نظر بدن.باز هم باید منتظر بمانیم.
دوستانی که به امید سازمان استخدامی نشسته اید
منتظر نباشید
در یک ماه اخیر هربار که با سازمان مراجعه میکنیم یا زنگ می زنیم
اگرشنبه یکشنبه یا دوشنبه باشد میگویند از آقای انصاری رییس سازمان استعلام کرده ایم تا آخرهفته مشخص میشود، اگر سه شنبه یا چهارشنبه باشد می کویند تا اوایل هفته بعد معلوم میشوند
رییس سازمان هم که فقط در حال انتصاب و معارفه مدیر و معاون است...
دوستان فقط در حال گذراندن زمان هستند تا ماجرا مشمول مرور زمان شود

سلام
دوستان اگر به سایت مجلس شورای اسلامی به عنوان متولی قانونگذاری کشور مزاجعه کنند متوجه میشوند که مجلس بین تبدیل وضعیت و بکارگیری تفاوت قائل است
این هم یک نمونه:
http://rc.majlis.ir/fa/mrc_report/show/803969
دیوان عدالت اداری به سازمان استخدامی اعلام کرده که می تواند حکم پیمانی کسانی را که مراحل قطعی گزینش و تخصیص پست را قبل از 18 مهر طی نموده اند را صادر نماید.اما نماینده سازمان اداری درخواست نامه کتبی نموده که معاون دیوان عدالت گفته این موضوع بدیهی است و نیازی به نامه ندارد و نهایتا لجبازی نماینده سازمان اداری باعث شده طرفین در نشست سه شنبه به نتیجه ای نرسند. بنده خودم رسمی سازمان اداری هستم ولی واقعا ناراحت نادیده گرفتن حق چهارصد نفری هستم که قانونا و شرعا باید در ماه گذشته حکم خود را دریافت میکردند ولی به خاطر جمعی از نزدیکان مدیران سازمان ما که هنوز گزینش نشده (و بسیاری از آنها تازه سال پیش قراردادی شده اند)  حقشان ضایع میشود.
توقف رای هیات عمومی دیوان فقط به درخواست رییس دیوان و یا رییس قوه قضاییه امکان پذیر است که این مهم صرفا با درخواست رییس جمهور در نشست دو هفته یکبار سران سه قوه میسور خواهد شد. 
۱۵ آذر ۹۶ ، ۲۱:۱۸ به رستگار
آقای رستگار شما قضیه توقف رای دیوان را از منبع معتبر شنیدید؟
انشاالله که صحت داشته باشه
سلام من از سازمان امور استخدامی خبر گرفتم گفتن تا یکشنبه آینده نتیجه معلوم می شه.
کسی خبر جدیدی نداره؟ از توقف رای هیات عمومی کسی چیزی شنیده ؟ آیا صحت دارد؟
۱۱ آذر ۹۶ ، ۱۶:۲۰ دادیار دادگستری گیلان
به محمد
بله درست می فرمایید تاریخ رای هجدهم مهر است
البته در سایت دیوان عدالت به اشتباه تاریخ رای را چهارم مهر ثبت کرده اند.
تاریخ درست رای در روزنامه رسمی:
http://www.rrk.ir/Laws/ShowLaw.aspx?Code=15449
تاریخ اشتباه در سایت دیوان عدالت اداری:
https://divan-edalat.ir/show.php?page=ahoshow&id=10447
۱۱ آذر ۹۶ ، ۱۲:۰۹ به دادیار دادگستری گیلان
با سلام خدمت جنابالی و زحمتی که کشیدید و از وکیل سوال فرمودید جسارتا" نامه من درتاریخ 96.8.9 به سازمان مدیریت استان ارجاع شده و سازمان مدیریت استانم در تاریخ 96.8.17 مجوز دادن و سهمیه بنده رو آزاد کردن الانم در مرحله تایید گزینش هستم حالا که مجوز لازم رو از سازمان مدیریت استانمون گرفتم یعنی سهمیه برام آزاد شده و هنوز جواب گزینشم نیومده کارم تعطیل میشه دیگه؟
خواهش دارم این موضوع روهم پیگیری کنید یک دنیا ممنون میشم یا اگر مدیر محترم اطلاعی دارن ممنون میشم اطلاعاتی بهمون بدن
من در برق منطقه ای یکی از استانها مشغول بکارم و1ماه پیش طبق راهنمایی دوستانمون تو همین سایت متوجه شدم که با مدرک فوق دیپلمم تبدیل وضعیت انجام میشده. ممنون میشم لطف همتون کم نشه
با سلام به همه همکاران و تشکر از دادیار محترم و آقای رستگار و مدیر محترم ممنون از خبرهای خوب انشااله برای همه همکاران وضعیت کاری به بهترین شکل تعیین تکلیف بشه
زمان صدور رای هیات عمومی که هجده مهر نود وشش است.
۰۹ آذر ۹۶ ، ۲۲:۲۲ دادیار دادگستری در گیلان
در مورد عطف به ماسبق شدن این تصمیم با یکی از قضات باتجربه و عالی رتبه گیلان صحبت کردم، فرمودند:
مطابق ماده 13 قانون دیوان عدالت اداری  اثر ابطال مصوبات از زمان صدور رأی هیأت عمومی است مگر در مورد مصوبات خلاف شرع یا در مواردی که به منظور جلوگیری از تضییع حقوق اشخاص،‌ هیأت مذکور اثر آن را به زمان تصویب مصوبه مترتب نماید.با توجه به اینکه در این مصوبه قیدی برای اجرا از زمان تصویب مصوبه لحاظ نشده بحث ابطال احکام گذشته موضوعیت ندارد و تمام افرادی که تا قبل از چهارم مهر سالجاری مرحله تاییدیه کتبی گزینش را گذرانده اند و وجود پست بلاتصدی متناسب با ایشان به تایید سازمان اداری استخدامی برسد به اسخدام پیمانی در خواهند آمد.
البته ایشان هم تاکید داشتند که صدور این حکم صرفا به دلیل دفاعیه نامناسب دولت و در حقیقت جدی نگرفتن دادخواست بوده است وگرنه در صورت غیرقانونی بودن تبدیل وضعیت بدون آزمون باید قوانین تصویبی مجلس درباره تبدیل وضعیت کارکنان حق التدریس و قراردادی سایر دستگاهها در شورای نگهبان رد میشد که چنین نشده است.
۰۹ آذر ۹۶ ، ۱۴:۱۳ به رستگار عزیز
سلام .کاملا با فرمایشات عزیزمون موافقم رحمت خدا بر پدر و مادر شما،من از کسای هستم که با هزاران تحقیر و توهین همکاران و بالا دستی ها ،اجحافها بالاخره تبدیل وضع شدم ولی همیشه دعا میکنم انشالله همه جوانامون مشغول به کار بشن و اونهای هم که مشغول به کار هستن هم امنیت شغلی داشته باشن .سنگ جلو پای خواهر و برادرمون انداختن کار شایسته ای نیست واقعا دعا میکنم کار همه عزیزان درست بشه و ما رفتارهای زشتی که در روند کار با ما شد انشالله با بقیه نشه چراکه که شاید تا آخر عمرمون یه سری رفتارا فراموشمون نشه . ولی من به خودم قول دادم هیچ وقت اگه کاری از دستم برآمد که تونستم به ارتقای همکارام کمک کنم دریغ نکنم که برای اون خاطرات تلخ تبدیل وضعیت مثل من رو دلش سنگینی نکنه .
سلام به دوستان عزیز ، رئیس قوه قضائیه و رئیس دیوان میتونند در این رای اعمال نظر کنند خواهش میکنم درخواست های خود را با وکیل هماهنگ کنید و به دفاتر ایشان تحویل دهید اعمال ماده 79یا هر ماده قانونی که وکیل مشاوره داد هر چه تعداد درخواستها بیشتر باشد احتمال نتیجه گرفتن بیشتر هستش انشاالله موفقیت حاصل میشود ما مسیر سختی را طی کردیم از ساب 93تا امروز  تمام تلاش خودمون را انجام میدهیم
به رستگار عزیز
امیدوارم کار همگی درست بشه.من همه همکارام تبدیل وضعیت شدند اما من به خاطر کد شناسه کارم به مشکل خورد.دعا بفرمایید حل بشه.
۰۸ آذر ۹۶ ، ۱۶:۰۵ به رستگار گرامی
رستگار عزیز
با سلام
ممنون از این که به همه امیدواری دادید ان شاءالله خدا بهترین خیرها و خوبی ها را برای همه و مخصوصا برای شما رقم بزنه.

۰۸ آذر ۹۶ ، ۱۳:۱۸ به حسنا و مدیر
ممنون از حسنای عزیز

من دقیقا ازبهمن 95 تبدیل وضعیت شدم حکم کارگزینی و حقوق دریافت کردم اما کد مستخدمی من کد ملی از مرداد ماه مدارک را برای گرفتن کد مستخدمی به وزارت خانه و سازمانا مدیریت فرستادن اما هنوز کدی صادر نشده
ایا امکان داره با توجه به این قانون و نداشتن کد مستخدمی ما دچار مشکل بشیم

اقا یا خانم محمدزاده خجالت بکشید
دوستانی که در برق منطقی تبریز شکایت کردن هم تفکر شما را داشتن
خدا همه ما را کمک کنه
سلام گویا خبرهای خوبی در راهه
من امروز خبرهای خوبی هم از دیوان و هم ازسازمان استخدامی شنیدم چون از همکارانم که مراجعه کردند یا آشنا داشتند و از آشناپرسیدند خبرهای خوبی انشاالله برای باقیمانده در راه است صحبت سازمان اینطور بوده که آمار باقیمانده افراد برمبنای میزان پیشرفت کارشون در پنج گروه به رئیس سازمان تحویل شده از دیوان هم شنیدم دستور موقتی صادر شده است که به احتمال قوی این شنیده ها از برگزاری جلسه مشترک برای تصمیم گیری وضعیت مابقی ادواری دارها حکایت دارد به امید اینکه کار همه ادواری دارها حل بشه و میخواهم یک دعا دیگه هم بکنم اون اینکه انشاالله همه قراردادیها کارشون حل بشه و تبدیل وضعیت بشوند و از این نگرانی خارج بشوند و در آخر میخواهم یک انرژی مثبت بدم و اون اینکه امیدوارم اون چهار نفری هم که شکایت کردند و وضعیت ما را بهم ریختند تبدیل وضعیت بشوند این را گفتم که اونها بدونند کینه داشتن و از روی کینه عمل کردن کار انسانی نیست همه باید دست به دست هم بدیم تا با هر روشی تعدادی از قراردادیها تبدیل بشوند و اگر خود ما مانع انجام کار برادر و خواهر خودمون بشیم باید مطمئن باشیم که خیر نخواهیم دید
پاسخ:
احسنت
به مدیر سایت
سلام خسته نباشید
اکثریت بچه ها هستن که حدود یک سال شاید کمی کمتر تبدیل وضعیت شدن ولی کد مستخدمی پیمانی نگرفتن وبا استناد به نامه تبدیل وضعیت ادواری از کد ملی استفاده می کنند من بعید میدونم مشکلی برای این افراد بوجود بیاد چون خیلی از پرسنل قدیمی ما هم کد مستخدمیشون همون کد ملیشونه .
پاسخ:
سلام .... آهان اینجوری باشه مشکلی نداره بله برخی دستگاهها قبلا اینجوری عمل میکردن ولی بعدا قرار بود دیگه کد بگیرن پس این روند فعلا هم ادامه داره
۰۸ آذر ۹۶ ، ۱۱:۰۰ دادیار دادگستری گیلان
سلام
اگر جمعی از نمایندگان مجلس طی استفساریه ای به دیوان عدالت اداری تفهیم نمایند که  بکارگیری   با   تبدیل وضعیت فرق میکند همه این مشکلات حل میشوند.
اگر از نظر مجلس بکارگیری همان تبدیل وضعیت محسوب میشد که آنها نمیتوانستند قانون استخدام نیروهای حق التدریس و سایر قوانین استخدامی را تصویب نمایند زیرا این تبدیل وضعیتهای مصوب مجلس که اجرایی هم شد بدون مسابقه و امتحان بوده و مغایر با قانون مدیریت خدمات کشوری محسوب می گردید. اما تصویب این قوانین توسط مجلس و تایید آن توسط شورای نگهبان نشان میدهد از نظر قانونی و حقوقی بین دو واژه تبدیل وضعیت و بکارگیری تفاوت وجود دارد.
۰۸ آذر ۹۶ ، ۱۰:۵۶ به مدیر عزیز
مدیر عزی کد استخدامی نگرفتیم

حکم زدن پیمانی شدیم مدارک را برای صدور کد چند ماهه فرستادن اما هنوز کد مستخدمی ما صادر نشده

الانم با این بحث میترسم
پاسخ:
نترسین جای نگرانی نیس
سلام
دوستانی که حضوری رفتن سازمان اداری استخدامی لطفا نتیجه پیگیری سازمان برای ادواری ها را بنویسند لطفا فقط مستند صحبت کنید نه اون که فکر میکنید

یا همه ادواری های واجد شرایط با ید استخدام شوند یا هیچکس
دوستانی که احساس میکنند در حقشان ظلم شده به رییس قوه قضاییه و بیت رهبری نامه بنویسند
یا حکم همه باطل میشود
یا مابقی هم استخدام میشود
در حکومت اسلامی این معنا ندارد که یک حکم به برخی واجدان تعلق بگیرد و بقیه هیچی
عدالت و برابری شعار حکومت جمهوری اسلامی است
۰۸ آذر ۹۶ ، ۱۰:۳۲ محمد زاده
به حسنا
این که گفتم سازمان استخدامی گفته کد مستخدمی نمیدیم تموم شد منظورم اینه که الان اگر کسی به سایت کارمندایران بره و درخواست شماره مستخدم کنه دیگه کد مستخدم نمیدن.
یه نکته هم اینکه از چهارم مهر که این حکم صادر شد تا بیستم آبان که علنی شد سازمان اداری استخدامی که از حکم خبر داشت کارای بعضی از دستگاهها رو فوری و خارج از نوبت انجام دادن مثل سازمان استاندارد

سلام
خواهشمندم مدیر سایت یا هر کس دیگری که بر حقوق مسلط است به سوال من جواب دهد:
با توجه به اینکه اینجانب تمام مدارک مربوط به استخدام ادواری اعم از گزینش،فرم شغل و شاغل و... را تا 15 خرداد تکمیل به به سازمان مرکزی دانشگاه محل کارم تحویل داده و فقط سستی و کندی دوستان اموراداری و دبیرخانه دانشگاه محل اشتغالم سبب گردیده از استخدام جابمانم آیا می توانم از مدیریت و امور اداری دانشگاه بابت ضعف عملکرد که باعث تضییع حقم شده شکایت کنم؟
دوستانم در دانشگاه پیام نور مدارک خود را مرداد ماه به اموراداری دانشگاه پیام نور تحویل دادند و در اواخر شهریور حکم استخدام خود را دریافت نمودند.
پاسخ:
سلام فکر نمیکنم نتیجه بده شکایتتون
سلام
دوستان عزیز نگران نباشید
قرار شده مذاکراتی انجام بشه و تصمیم گیری نهایی بشه اونهایی که حکم کارگزینی دارند بروند خوش باشند اونها که کد براشون اومده در ردیف یک لیست قرار گرفتند اونهایی هم که ادارشون براشون کاری نکرده در ردیف 5لیست هستند یعنی باقیمانده ادواری ها به 5قسمت تقسیم شدند حالا در جلسات نهایی برای آنها تصمیم گیری می شود نمیتونم خیلی باز صحبت کنم چون بعضی افراد اینجا هستند که ادواری ندارند و سعی میکنند شرایط روحی ما را بهم بزنند دوستان هر پیگیری که میتونید انجام بدید با رعایت آرامش دوستان ما هم که تبدیلشون تموم شده نگران نباشند به فرض هم اگر کار گره بخوره از تاریخ ابلاغ هستش نگران نباشید البته من دلم روشنه به فضل خدا مشکل ما حل میشه فقط پیگیری بفرمایید
سلام
خواهشمندم یک نفر از دیوان عدالت اداری بپرسد این چه عدالتی است که کارکنان دانشگاههایی که مدیران اموراداری آنها پیگیر شده اند و ظرف چهارماه تمام کارهای مورد نیاز را انجام داده اند باید استخدام شوند
ولی ما به دلیل اینکه مدیر اموراداری دانشگاه در مرخصی ها و ماموریت های مکرر حضور داشته و نتوانسته بعد از دوسال از تحویل مدارک کار را به سرانجام برساند نباید استخدام شویم
گناه من کارمند چیست؟
۰۷ آذر ۹۶ ، ۲۳:۴۸ به محمد زاده
دوست عزیز
متوجه نشدم

یعنی کسانی مثل من که سال 95 تبدیل وضعیت شدیم و یکساله داریم حقوق پیمانی میگیریم الان با رای دیوان کد مستخدمی نمیدن ؟

مدیر عزیز میشه شما جواب بدید ؟
پاسخ:
مگه شما کد نکرفته این؟ بدون کد چطور پیمانی شده این؟
سلام
من در دانشگاه فنی و حرفه ای شاغل هستم
تمام کارهای اداری و گزینش ما قبل از تابستان انجام شد
حتی مردادماه فیش واریزی به حساب سازمان اداری استخدامی را هم تحویل دادیم
اما مرخصی طولانی مدت مسوول پیگیری امور در سازمان مرکزی دانشگاه باعث شد مرحله اخذ کد مستخدمی تا به امروز انجام نشود. 
با توجه به انجام گزینش و واریز هزینه صدور شماره مستخدم به نظر شما کار بنده انجام میشود ؟؟؟؟؟
پاسخ:
بنظرم من اونایی که کار گزینششون انجام شده میبایست روندشون انجام بشه ولی اینم باز بستگی به نظر مسئولان برنامه بودجه داره که در قبال این تصمیم دیوان چه واکنشی بدن
۰۷ آذر ۹۶ ، ۲۰:۴۸ مایوس از ظلم حسودان
سلام دوستان بالاخره نتیجه چی شد؟بالاخره کارمون انجام میشه یا نمیشه؟مجوز منو سازمان مدیریت صادر کرده یعنی سهمیه برام لحاظ شده الان تکلیف من چی میشه ماسبق و بی سبقش چیه دیگه دیوونه شدیم خداوکیلی
سلام خدمت دوست عزیز محمدزاده
عارضم خدمتتان کد مستخدمی رو حضوری نمیدن کد مستخدمی برای انواع مستخدمین  از سایت کارمند ایران اخذ میشه .هر اداره کارگزینی با پسورد خود وارد میشه وبا ثبت اطلاعات کد مستخدمی میگیرند. اطلاعات نادرست خدمتتان داده مگه نون هست که تمام بشه.
عجب مماکتی داریم ما
مسوول اموراداری ما همه مدارک رو آماده کرده و همه مراحل رو طی کرده و قرار بود برای دریافت کد مستخدم 27 آبان بره سازمان اداری استخدامی که از 25 آبان اونو ماموریت فرستادن کرمانشاه برای پشتیبانی کمک به زلزله زده ها
امروز که از ماموریت برگشته و رفته اداری استخدامی میگن شرمنده تا چهار روز پیش کد مستخدم می دادیم از شنبه دیگه نمیدیم. تموم شد
عجب عدالتی ... عجب عدالتی
دوستان دقت کنید

در ارتباط با رای دیوان

اونایی که شکایت کردن در حرف باطلشون متحد بودن و پشتکار داشتن

ما هم در حرف حقمون باید متحد باشیم و با سماجت و پیگیری این مشکل را حل کنیم

ما همه سالها کارمند بودیم و میدونیم بدون پیگیری به سرانجام نمیرسه


۰۷ آذر ۹۶ ، ۱۱:۳۷ علوم پزشکی گلستان
دوستان عزیز
امیدوارم مشکل همه عزیزان قراردادی بخصوص ادواری دارهایی که تو کارشون گره ایجاد شده زودتر حل بشه


یه سوال داشتم

دانشگاه علوم پزشکی گلستان بهمن ماه 95 همه را تبدیل وضعیت کرد و حکم زد اما هنوز کد مستخدمی را نگرفته

امکان داره برای ما هم مشکلی بوجود بیاد و .................

سلام دوستان

سال 81و83و84 که آزمون ادواری بود در همان سالها نیز ادارت کسانی که قبولی ادوواری داشتن بدون نشر آگهی و امتحان فقط با کارنامه ادواری جذب کردند.

اداره ما نیز درآن زمان ما رو که ادواری داشتیم جذب کرد و الان رسمی هستیم ..همین دیوان عدالت اداری یادم هست حکمی مبنی بر شرط لازم استخدام ادواری ها داد و اداره ما همه را تبدیل وضعیت کرد...


📝 نکاتی چند در خصوص خبر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی 

🆔 @INNews 
♦️ بعد از مدتها اخبار ضد و نقیض؛روز یکشنبه ۵ آذرماه کمسیون امور اجتماعی مجلس با حضور کارشناسان مرکز پژوهشها به حذف شرکت‌ها و عقد قرارداد مستقیم سازمانهای دولتی با نیروها رای دادند.

♦️ این نیروها شامل تمامی سازمانها میشود نه صرفا نیروهای شاغل در وزارت بهداشت و درمان

♦️این مصوبه کمسیون امور اجتماعی بوده و برای اجرایی شدن نیاز به تصویب در صحن علنی و تایید شورای نگهبان را نیاز دارد.

🆔  @INNews 
♦️با توجه به مصوبه کمسیون این نیروها شامل نیروهای قراردادی و شرکتی چه درمانی و چه غیر درمانی از جمله پرستاران میباشد .

🔵 نظر به اهمیت موضوع نیاز به هماهنگی بیشتر همکاران با نماینده های خود در حوزه های انتخابی ضروری میباشد.
♦️کانال خبری پرستاران بنابه رسالت خود از طرق مختلف این مصوبه و مطالبه همکاران شرکتی و قراردادی را پیگیری خواهد کرد.

..... با ما همراه باشید و این خبر را بین همکاران و گروهها اطلاع رسانی کنید👇

🌍 کانال خبری پرستاران
🆔 @INNews
مسول ادواریها اقای عینعلی هستن ۰۲۱۸۵۳۵۲۳۵۶ و خانم ربیعی ۰۲۱۸۵۳۵۲۳۵۲
۰۵ آذر ۹۶ ، ۰۹:۵۶ به رستگار
اونجا با کی صحبت کنیم ؟مسئول ادواریها کیه

کاشکی فقط یه نوع استخدام داشتیم..تا اینهمه استرس نگیریم.
۰۵ آذر ۹۶ ، ۰۸:۳۳ به رستگار
سلام. هموطن عزیز وقتی دادیار دادگستری تمرکزش روی عطف بماسبق شدن این رای هست، به حسن نیتش شک کنید.

جناب نظری

بایستی از سازمان اداری استخدامی پیگیر باشیم

نه برنامه و بودجه  آدرسش هم عباس آباد هستش

(ساختمان شهید سلیمی):
تهران، خیابان‌شهید‌بهشتی، نبش‌میر‌عماد‌، شماره ۱۶
          
ساختمان شماره دو و سه:
تهران، خیابان‌شهید‌بهشتی، روبه‌روی خیابان پاکستان

صندوق پستی : ۴۳۴۴-۱۵۸۷۵  کد پستی : ۱۵۸۷۷۷۴۳۹۹

تلفن:۸۵۳۵۰         دورنگار:۸۸۵۴۶۹۲۹ 

با سلام و عرض خسته نباشید من پیمانی سال 95 هستم به جای اینکه تفسیر عطف به ماسبق و غیره کنیم باید فکر چاره باشیم بهترین گزینه پیگیری حضوری از سازمان برنامه و بودجه کشور هست

ارتباط با سازمان


تلفنخانه مرکزی : 33271

Email : dabir@mporg.ir

نشانی پستی : تهران – میدان بهارستان – خیابان صفی علیشاه
کد پستی :
1149943141
اینکه منتظر بشینیم کاری انجام نمیشه مثل اون چهارنفر تو کشور خیلی زیاد هست این بخشنامه کمک کرده تعدادی از کارکنان تغییر وضعیت پیدا کنند پس کمک کنیم برای همه بچه ها انشااله درست بشه باید سازمان درست از این بخشنامه دفاع می کرد که نگرده باید تو مهلت قانونی اعتراض میکرده که نکرده دنبال این باشیم شماره تماس برای شهرستانی ها لطفا بدین بچه های نزدیکتر هم لطفا حضوری مراجعه کن اگه الان کاری نکنیم افسوس آینده هیچ مشکلی رو حل نمیکنه . ممنون
دقیقا کدوم ادارات کارشون انجام نشده ؟ یک امار تو این سایت بگیریم
۰۴ آذر ۹۶ ، ۲۰:۱۳ رستگار به به دادیار دادگستری
سلام ممنون میشم راهنمایی کنید ما الان چکار میتونیم انجام بدیم لطفا ما را راهنمایی کنید ضمنا مطمئن هستم همه ما که جا موندیم از کشتی ادواری ها خوشحال هستیم که دوستانمون در کشتی سوار شدند و امیدواریم برای اونها مشکلی پیش نیاید تمام تمرکز ما به پیگیری حقمون هستش که امیدوارم با همدلی و راهنمایی شما بتونیم شرایط را برای خودمون حل کنیم بجای نگران کردن اونهایی که تبدیل شدند تمرکز کنید به موضوع ما و متن درخواست یا دادخواست برای ما بنویسید از تسلط به قانون لطفا استفاده کنید موارد قانونی که ما باید به ان اشاره کنیم را اینجا قرار دهید

شکیبا جان!یعنی ماها که کار تبدیل وضعیت مان نصفه مونده میشه امیدوار باشیم که ان شاءالله کار تبدیل وضعیت مان درست بشه؟
سلام
اینقدر به فکر عطف به ما سبق شدن یا نشدن رأی دیوان نباشیم هرکی پیمانی شده نوش جونش مثل اون ۴ نفر که شکایت کردن خبیث نباشیم
به جای اون به فکر راه چاره باشیم که مشکل ما که تبدیل وضعیت نشدیم هم حل بشه 
سلام من امروز با اقای عینعلی سازمان استخدامی  صحبت کردم گفتن اسامی وتعداد باقیمانده که قراردادی هستن وتبدیل وضعیت نشدن را از ما خواستن تا ببینیم چه نتیجه ای میگیریم

ل عطف به ماسبق نشدن قوانین
محمدرضا دلاوری


فهرست مطالب
چکیده
مقدمه
تحلیل ماده 4 قانون مدنی
تحلیل ماده 11 قانون مجازات اسلامی
اصل عطف به ماسبق قوانین وتصمیمات اداری
بند اول – اهمیت ومفهوم اصل در حقوق اداری
بند دوم – جایگاه اصل در آراء دیوان
تفاسیر شورای نگهبان در رابطه با عطف به ماسبق نشدن احکام ابطال دیوان قواعد حقوق بین الملل ناظر برعطف به ماسبق نشدن قوانین

اصل عطف به ما سبق نشدن قوانین
محمد رضا دلاوری
چکیده
اصل عطف به ماسبق نشدن قوانین از پایه های حقوق به شمار می رود. به گوانه ای که این اصل در حقوق خصوصی ، حقوق جزاء‌ حقوق عمومی وحتی در اسناد بین المللی به عنوان وسیله اثبات حق از اهمیت خاصی برخوردار است.
عدم رعایت این اصل در رویه قضائی دادگاههای مدنی ، جزائی اداری نیز به عنوان مبنایی جهت کنترل قضائی وابطال اقدامات ناشی از نقض اصل به شمار می رود وچنانچه مراجع قضائی تالی در روند رسیدگی به دعاوی اعم از مدنی ، کیفری ، اداری مرتکب بی توجهی نسبت به اصل مبحوث فیه شوند مراجع قضائی عالی که نظارت عالیه بر عملکرد ومراجع تالیه دارند موظف اند در جهت نقض رأی صادره وصدور حکم مقتضی دایر مداراصل معمول دارند علاوه بر توجه به این اصل در بعد داخلی حقوق ایران ودربعد بین المللی قواعد ناظر براین اصل لزوم احترام به آن را همواره مورد تأکید قرارداده است.
واژگان کلیدی
اصل عطف به ماسبق نشدن قانون – تحلیل ماده 4 قانون مدنی وماده 11 قانون مجازات اسلامی ، قواعد حقوق بین الملل ناظر بر اصل


مقدمه
اصل « عطف به ما سبق نشدن قانون ولزوم احترام به آن یکی از موضوعات مهم وشایع درفرایند رسیدگی قضائی در محاکم دادگستری ودیوان عدالت اداری است وجزء اصول مسلم حقوقی تلقی می گردد اهمیت این اصل به اندازه ای بود که در قوانین اساسی فرانسه در زمره اصول حقوق بشری اعلام گردیده است (1)
مطابق این اصل هرگاه مردم عملی را انجام داده باشند وسپس قانونی وضع شود نمی تواند اعمال قبلی مردم را باطل نموده ومطابق آن مردم وافراد را مسئول قلمداد کند این اصل یکی از ارکان اصلی وپایه ای حاکمیت قانون محسوب می گردد (2)
از نکات در خور تأمل راجع به این اصل می توان به موارد ذیل اشاره نموده:
1- ممکن است قانونگذار بنا به مصالحی از جمله نفع عمومی قانون را عطف به ما سبق نماید بویژه در موارد کیفری که نفع متهم مطرح است این امر شدت بیشتری دارد.

(1) مهدی هداوند – علی مشهدی ، اصول حقوق اداری انتشارات خرسندی چاپ اول 1389 ص 74
(2) زارعی ، محمد حسین جزوه حقوق اداری تطبیقی – دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران – مرکز سال تحصیلی 1378
2- قانونگذار آزاد است تا هرگاه صلاح بداند قانونی را به گذشته سرایت دهد (1)
در راستای این اصل واینکه حقیر طوعاً سهمی ناچیز در آشنا ساختن قضات وحقوقدانان ودانشجویان وکلیه علاقه مندان به علم حقوق با جایگاه این اصل در اسناد داخلی وبین المللی داشته باشم با نهایت ایجاز واختصار پژوهشی پیرامون «اصل عطف به ماسبق نشدن قانون » بیاری پرودگار توانا خواهد نگاشت وبا تحلیل
ماده 4 قانون مدنی وماده 11 قانون مجازات اسلامی وبررسی اهمیت ومفهوم اصل در حقوق اداری وقواعد حقوق بین الملل ناظر بر این اصل به عنوان یک عامل مؤثر در ایجاد حق برخورداری از محاکمه منضمانه که از اصول بنیادین حقوق بشر بوده پژوهشی ارائه می نماید.

اطلاعاتت رو رد مورد مصادیق حکم قضایی یه کم ببر بالا. مطالعه چیزی بدی نیست ها.
سلام جناب قمر اگه شما میفرمایید که عطف به ما سبق میشه .پس چرا تو جریان طرح مهر افرین عطف به ماسبق نشد؟ اون مصوبه مجلس نبود ورای دیوان بود
اگر قرار باشه قوانین و احکام عطف به ماسبق بشن که دیگه این عبارت عطف به ماسبق رو تو قانون نمیاوردن . 
۰۴ آذر ۹۶ ، ۰۸:۵۴ به دادیار دادگستری
مثال شما وقتی درست بود که به جای ادواری دارها قرار بود شماها رو تبدیل وضعیت کنند ولی اشتباهی ادواری دارها رو کردند ، در حالیکه اینچنین نیست اینجا حق کسی پایمال نشده که هر کی ادواری داشته تبدیل وضعیت شده شاید سال دیگه بگن اونایی که سابقه شون مثلا 15 ساله باید تبدیل وضعیت بشن
از مدیر سایت خواهشمندم در جواب افراد پاسخ ندهند که: آنهایی که کارشان تمام شده مشکلی ندارند.
صرفا قوانین مصوب مجلش شورای اسلامی عطف به ماسبق نمیشوند.
در جریان باشید که حکم قضایی به همه واجدین تعلق میگیرد
حرف مدیرسایت مثل این است که من زمین دیگری را به نام خودسند بزنم و پس از محکومیت در دادگاه بگویم خب این زمین که قبلا به نامم سند خورده، از این به بعد اگر زمین کسی را به نامم سند بزنم سند باطل میشود.
پاسخ:
سلام ... الان اکثر قوانین ما همین عطب بما سبق نشدن وجو داره شما اگه میخواین قبول نکینن نکنین منتها بنده الان نمیخوام به جزئیات اشاره کنم ولی به عینه میبینم که اگه یه کارهایی در دولت یه زمانی طبق یک مصوبه یا بخشنامه و یا شیوه نامه انجام شده باشد والان قانون جدید (اعم از بخشنامه، مصوبه و یا شیوه نامه ) جدید ناقض اون باشد دیگه با قبلی ها کاری ندارن (تسری نمیکنه به قبلی ها ) ولی کارهای جدید که قراره انجام بشه طبق مصوبه جدید انجام خواهد شد . دقیقا کاری که در مورد حق عایله منید انجام شده (البته برخی ادارات ناشیانه برداشتن گفتن که چون قبلا غیرقانونی اینو پرداخت میکردیم به بعضیا الان یکجا از حسابشون برداشته میشه اینم از ضعف امور اداریه برخی اداراتمون متاسفانه).
در مورد زمین هم که شما فرمودین این قضیه صدق میکنه منتها مثال شما اینه که شما نمیتونید بدون پشتوانه قانونی بردارین زمینی را بنام خود سند بزنین .
حالا شما اگه میخواین جواب منو قبول نکنین نکنین من پاسخمو به اونایی میدم که نظر بنده رو قبول دارن و از من سوال میکنن وهمیشه هم گفتم این برداشت شخصی بنده هس و شایدم درسته نباشه شمام هم که خودتون دادیار هستین دیگه نیازی به راهنمایی دیگری ندارین اگه آنچه طبق نظر شما عمل میشد الان هیشکدوم از کارمندا امنیت شغلی نداشتن  هر لحظه منتظر بودن که قانون با حکم جدید چه میگه شاید شامل حال من هم بشه . اونایی که تو بخش اداری هستن قشنگ حرف منو میفهمن چی میگم
۰۳ آذر ۹۶ ، ۱۱:۱۶ دادیار دادگستری در گیلان
البته ذینفعان توجه داشته باشند این حکم کاملا غلط و غیرقانونی است و حتی متن انشا شده حکم اغلاط نگارشی و قانونی دارد که شرح آن از حوصله این بحث خارج است. مطمئن یاشید صدور این حکم صرفا به دلیل دفاعیه سطحی ارائه شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی است که متن این دفاعیه هم در حکم آمده و اصلا شفاف و قانع کننده نیست. دوستان ذینفع باید از سازمان اموراداری و استخدامی درخواست کنند تفاوت دو مبحث  بکارگیری و تبدیل وضعیت  را برای دیوان عدالت تشریح نمایند. ضمنا مجلس که خودش قانون مدیریت خدمات کشوری را تصویب نموده پس از اجرای این قانون حداقل چهاربار قانون تبدیل وضعیت براساس سابقه و بدون آزمون را تصویب نموده که یکی از آنها یعنی تبصره 9 قانون بودجه سال 96 مبنی بر استخدام مربیان حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای هم اکنون در مرحله جایابی و صدور حکم افراد است. اگر هرگونه تبدیل وضعیت در کشور بعد از سال 86 یعنی سال اجرای قانون مدیریت خلاف بوده باشد باید این چهار قانون مجلس هم در شورای نگهبان ابطال میشد که نشد. شک نکنید این حکم در صورت تمایل و دفاع مناسب دولت ابطال خواهد شد و اگر ابطال نشد قطعا کم کاری از سوی دولت بوده. بعنوان یک دادیار این را با قاطعیت میگویم.
۰۳ آذر ۹۶ ، ۱۱:۰۷ دادیار دادگستری گیلان
این حکم اگر قطعی و اجرایی شود متاسفانه عطف به سابق خواهد زیرا حکم قضایی است. آنچه عطف به ماسبق نمیشود قانون است، یعنی مصوبات مجلس
بجه ها طبق ماده ٢روزنامه ریمی ١٥روز بعد این حکم لازم الاجراست بس تو این ١٥روز از سازمان استخدامی استانتون بیکیر شید از اونا بخواین با سازمان مدیریت تهران تماس بکیرن شاید به یاری خدا سریع حل بشه
باعث و بانی این مشکلات رو هم به خدا بسباریم 
جناب مدیر در جواب یی که گفتن رفته روزنامه و ...یعنی دیگه کلا کنسل شد؟دیگه ما نمیشه تبدیل وضعیت بشیم؟
پاسخ:
سلام اوناییکه کارشن انجام نشده دیگه روند تبدیل وضعیتشون زیر سوال میره
 بر اساس ماده 45 قانون دیوان عدالت، هرگاه پس از انتشار رای هیات عمومی در روزنامه رسمی کشور، مسوولان ذی‌ربط از اجرای آن استنکاف کنند به تقاضای ذی‌نفع یا رییس دیوان و با حکم یکی از شعب دیوان مستنکف به انفصال موقت از خدمات دولتی از سه ماه تا یک سال و پرداخت جزای نقدی محکوم می‌شود که این ضمانت اجرای رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری است
رای دیوان عدالت در مورخه ۹۶/۹/۲ در روزنامه رسمی کشور منتشر شده است
در نتیجه سازمان مدیریت تا این تاریخ می توانسته که ما بقی کارمندان را تبدیل وضعیت کند
متاسفانه رای دیوان به روزنامه رسمی رفت از این تاریخ به بعد ادارات مکلف به اجرای اونن حالا ببینیم عطف به ماسبق خواهد شد یا نه؟.   http://www.rrk.ir/Laws/ShowLaw.aspx?Code=15449  
۰۱ آذر ۹۶ ، ۲۱:۴۲ دادیار دادگستری در گیلان
ابطال ماده 30 تصویب نامه ناظر بر این موضوع است که شرط داشتن ادواری باید از بحث تبدیل وضعیت حذف شود و فقط شرایط دیگر مثل پست خالی و تامین بودجه و... باقی بماند. یعنی این حکم نه فقط محدود کننده نیست بلکه گشاینده است و غیرادواری ها می توانند منتظر بخشنامه های تبدیل وضعیت بمانند.
ببخشید وزارت بهداشت کج کلانی ۰۲۱۸۱۴۵۲۶۵۹
سلام دوستان ببخشید من دیگه تماس نگرفتم انقدر زنگ زدم که میزنم میگه باز شمایید که....امروز خیلی تماس گرفتم جواب ندادن اقای عینعلی ۰۲۱۸۵۳۵۲۳۵۲ -خانم ربیعی ۰۲۱۸۵۳۵۲۳۵۲_وزارت بهداشت هم کسی خواست ۰۲۱۸۱۴۵۲۶۵۹ خانم کج کلانی لطفا شماها هم پیگیری کنید 
با سلام
امروز با سازمان استخدامی کشور تماس گرفتم ؛به من گفتن که اصلا رای دیوان به این منظورکه این بخشنامه (ادواری) رو لغو کنن نیست بلکه اصل مطلب اینه که حتی کسانی که ادواری هم ندارن رو نیز تبدیل وضعیت کنند.لطفا شما هم پیگیری کنید ممنون .
توی سایت شناسنتامه در قسمت نظرات نوشته شده ابطال ماده 30 به ادارات ابلاغ شد .. آیا صحت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه هنوز به روزنامه رسمی نرفته چطور ابلاغ شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدیر محترم سایت میشه در این مورد توضیح بدین ممکنه به روزنامه رسمی نره و ابلاغ بشه به ادارات ؟
پاسخ:
باید پیگیری کنم بعد
سلام خبری شد از این کمیته ؟؟؟؟؟
سلاگ دوستان من امروز سازمان استخدامی تماس گرفتم گفتن قراره یه کمیته تشکیل بشه گفتن کارشناسها مخالف رای دیوان اداری هستن چون ۷۰ تا ۸۰ درصد ازمون ادواریها تبدیل وضعیت شدن  پس ۲۰ تا ۳۰ درصد باقیمانده نباید فرقی باشه ولی گفتن حالا باید ببینیم روسا چه تصمیمی میگیرن خواهش میکنم شماها هم تماس بگیرین واونایی که براشون امکان داره حضوری یابه هرشکل ممکن پیگیری کنن که حقمون ضایع نشه .ممنون میشم هر اطلاعی پیدا کردین اطلاع بدین
سلام خدمت مدیر محترم سای

بنده سال گذشته برج دوازده تبدیل وضعیت شدم و حکمم هم گرفتم ولی متاسفانه هنوز کد مستخدمی از سازمان اداری استخدامی برامون نگرفتن، به نظر شما مشکلی که پیش نمیاد برا ماها؟
پاسخ:
سلام برای جندمین بار میگم نخیر اونایی که کارشون انجام شده هیچی نمیشه براشون تازه اون یکی ها ها هم هنوز رای قطعی نیس براشون
وزارت آموزش و پرورش دو سال پیش چهل هزار نفر نیروی حق التدریس خود را استخدام کرد بدون آزمون و آگهی عمومی
جهاد کشاورزی کارشناسان بیمه خود را استخدام کرد بدون آزمون و آگهی عمومی
کمیته امداد و تربیت بدنی و وزارت اقتصاد و دارایی هرساله طبق سهمیه تخصیصی کارکنان قراردادی خود را استخدام می کنند بدون آزمون و آگهی عمومی
همین دادگستری که دیوان عدالت جزئی از آن است در طول هشت سال اخیر سه هزارو پانصد مورد تبدیل وضعیت به پیمانی داشته  بدون آزمون و آگهی عمومی
دیوان عدالت در زمان این تبدیل وضعیت ها که پس از تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری صورت گرفته کجا بود...
در طول ده سال گذشته یعنی از زمان تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری تاکنون یکصدوده هزار نفر در کشور از قراردادی به پیمانی تبدیل وضعیت شده اند و بیش از چهل هزار نفر از آنان پس از طی دوره پیمانی رسمی شده اند و در تمام موارد مذکور بحثی در مورد آزمون و ... نبوده  و طبق بخشنامه ها و تصویب نامه ها  تبدیل وضعیت  صورت گرفته و آزمون فقط برای ورود به خدمت موضوعیت داشته است. اگر این حکم دیوان پابرجا مانده و لازم الاجرا شود تمام احکام پیمانی و رسمی صادر شده در طول ده سال گذشته باید ابطال شود. لازم به توضیح است بحث عطف به ماسبق نشدن در مورد قوانین تصویبی است نه احکام قضایی صادره
۲۹ آبان ۹۶ ، ۰۹:۵۰ ناهید قدیمی
خیلی جالبه
تاریخ صدور رای دیوان چهرم مهر است
در متن رای نوشته جلسه صدور رای با حضور قضات و مستشاران روز هفدهم مهر تشکیل شده
گویا دیوان عدالت اول رای صادر میکنه بعد تشکیل جلسه رسیدگی میده
۲۹ آبان ۹۶ ، ۰۹:۳۱ وزارت علومی
با سلام و احترام
ضمن تشکر از شما مدیر محترم یک سوال داشتم: الان حدود 6 ماه هست که خدارو شکر کار ما درست شده و حکممون رو زدن ایا امکان داره که با این اوضاعی که پیش امده حکممون باطل بشه و دوباره قراردادی بشیم؟ ممنونم
پاسخ:
سلام نخیر نگران نباشین
سلام
من فکر میکنم مشکل اینه که در ماده 30 اشاره شده استخدام کارکنان قراردادی در حالی که میبایست بنویسه تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی به نظر من این مسئله موجب صدور حکم شده که به راحتی و یا سک اصلاحیه قایل حل شدنع
مدیر عزیز ممنون از اینکه همیشه با جواب هاتون به ما روحیه میدید ان شاءالله خدا خودش برای همه بهترین ها را رقم بزنه.  
پاسخ:
خواهش میکنم موفق باشین
سلام 
مدیر محترم از زحمات و صبر و شکیبایی شما سپاسگزارم.من هم جز کارمندان قراردادی هستم که کارنامه قبولی در آزمون ادواری دارم و مقدمات تبدیل وضعیت ام انجام شده ولی از وقتی شنیدم دیوان عدالت رای به ابطال داده خیلی نگرانم.با کارگزینی مان هم که تماس می گیرم جواب درست نمیده فقط میگه ما چند وقت پیش تاییده گزینش تان را فرستادیم تهران تا ببینیم چی میشه. 
به نظر شما ممکن تبدیل وضعیت ما کنسل بشه؟تو رو خدا یه نفر جواب ما را بده؟
   
پاسخ:
من به شخصه خیلی بعید میدونم کار اونایی که انجام شده کنسل بشه حالا شما تاییدیتون هم اومده که خیلی خوبه
سلام با توجه به وقت کمی که داریم لازمه که گروه تلگرامی سریعٱ تشکیل بشه
۲۷ آبان ۹۶ ، ۱۴:۲۷ سپیده پوررحیمی
سلام
من سال 83 بصورت قراردادی در دولت ورود کردم بنابراین قانون مدیریت خدمات کشوری که درسال 86 تصویب شده نباید شامل من شود.
 تبدیل وضعیت کسانی که بکارگیری آنان قبل از تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری بوده و الان قرار است  تبدیل وضعیت  شوند قطعا ایرادی ندارد فقط یک نفر باید این موضوع را برای قضات دیوان تفسیر و تحلیل کند... ممنون
۲۷ آبان ۹۶ ، ۱۴:۲۰ ناهید قدیمی
یعنی بین اینهمه کارشناس و حقوقدان یک نفر نبود به قضات دیوان عدالت بگه   بکارگیری نیرو  با  تبدیل وضعیت  دو واژه متفاوت حقوقی هستند و قانون مدیریت خدمات کشوری بکارگیری یعنی ورود نیرو  رو مشمول آزمون دونسته نه تبدیل وضعیت نیروهایی رو که قبل از تصویب قانون مدیریت خدمات کشوری بکارگیری شده بودند و الان قراره تبدیل وضعیت بشن.
سلام. مدیر محترم یه گروه تلگرامی تشکیل بدین، لینکشم بزارین اینجا. سریع همه عضو شن، به کمک هم یه وکیل بگیریم بفرستیم دیوان 
۲۷ آبان ۹۶ ، ۱۰:۱۶ در حیرتم از مردم زمانه
سلام ما 25نفرشدیم وکیل گرفتیم وایشان گفتند بایستی ابتدا یک درخواست با ادله کافی به دفتر ریاست دیوان تقدیم کنند و این درخواست بایستی بگونه ای باشد که ایشان را مجاب کند اعمال ماده 79 را برای این رای اعلام کنند
در مفاد حکم صادره، دو مورد تضاد وجود دارد:
1-  آزمون ادواری آزمون عمومی و با اعلام عمومی است.
2-ضمنا تبدیل وضعیت با بکارگیری تفاوت دارد. قانون بکارگیری را منوط به آزمون نموده است، نه تبدیل وضعیت را.
توضیح دیگر اینکه اعتبار پنجساله قبولی ادواری از سوی مرجع صادر کننده آن یعنی دولت، قابل تمدید است و می تواند ده سال تمدید شود یا کلا مادام العمر شود.

مطابق ماده 17 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب25/3/1392   شعب دیوان به شکایتی رسیدگی می‌کنند که شخص ذی‌نفع یا وکیل یا قائم‌مقام یا نماینده قانونی وی، رسیدگی به شکایت را برابر قانون، درخواست کرده باشد.  در حالی مه در این موضوع اشخاص شاکی اصلا ذینفع نبوده اند و قانونا دیوان  صلاحیت ورود به موضوع را نداشته است.

در صورتی که تصویب نامه دولت مغایر قانون مصوب مجلس باشد در این زمینه هیات تطیبق مصوبات دولت با قوانین مجلس  باید اعلام مغایرت نموده و موضوع از طریق رییس مجلس به دولت اعلام شود. کاری که بارها از سوی مجلس صورت گرفته است. در مورد این تصویب نامه پس از گذشت شش ماه از زمان صدور اعلام مغایرتی از سوی مجلس شورای اسلامی صورت نگرفته بنابراین تصویب نامه دولت قانونی و قابل اجراست.

قانون الحاق پنج تبصره به قانون نحوه اجرای اصل (85) و (138) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با‌مسئولیتهای رئیس مجلس شورای اسلامی

‌ماده واحده - تبصره‌های ذیل به عنوان تبصره‌های (3) الی (7) به قانون نحوه اجرای اصل هشتاد و پنجم (85) و یکصد و سی و هشتم (138)‌قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در رابطه با مسئولیتهای رئیس مجلس شورای اسلامی مصوب 26/10/1368 الحاق می‌گردد:

‌تبصره 3 - مصوبات دولت و کمیسیون‌های مربوط در مورد اصل هشتاد و پنجم (85) و یکصد و سی و هشتم (138) قانون اساسی باید ظرف یک هفته‌از تاریخ تصویب ضمن ابلاغ، برای اجراء به اطلاع رئیس مجلس شورای اسلامی برسد.

‌تبصره 4 - چنانچه تمام یا قسمتی از مصوبه مورد ایراد رئیس مجلس شورای اسلامی قرار گیرد و پس از اعلام ایراد به هیأت وزیران، ظرف مدت مقرر‌در قانون، نسبت به اصلاح یا لغو آن اقدام نشود پس از پایان مدت مذکور حسب مورد تمام یا قسمتی از مصوبه مورد ایراد، ملغی‌الاثر خواهد بود.

‌تبصره 5 - رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی و اعلام نظر مقدماتی نسبت به تصویب نامه‌های هیأت وزیران و کمیسیون‌های مربوط‌می‌تواند از وجود کارشناسان خبره در رشته‌های مختلف حقوقی، مالی ، اداری و غیره (‌بدون ایجاد ردیف سازمانی) به عنوان عضو هیأت بررسی و‌تطبیق مصوبات دولت با قوانین استفاده کند. نظرات و آراء هیأت مزبور جنبه مشورتی دارد و اتخاذ تصمیم نهائی با رئیس مجلس است.

‌تبصره 6 - رئیس مجلس شورای اسلامی می‌تواند یک نفر از شاغلین در قوای سه‌گانه یا غیر آن و یا یک نفر از بازنشستگان را به سمت رئیس هیأت و با‌عنوان مشاور رئیس مجلس انتخاب کند. در صورتی که رئیس هیأت کارمند دولت باشد براساس مقررات مربوط به مجلس شورای اسلامی مأمور یا‌منتقل می‌شود و چنانچه بازنشسته بوده یا کارمند دولت نباشد سمت او شغل دولتی محسوب نمی‌شود.

‌تبصره 7 - رئیس مجلس می‌تواند آیین نامه اجرائی این قانون را تصویب کند. هزینه اجرائی مربوط از محل اعتبارات مصوب مجلس شورای اسلامی‌پرداخت می‌شود.

‌تاریخ تصویب 8/12/1378               ‌تاریخ تایید شورای نگهبان 9/12/1378

ماده 44 قانون خدمات کشوری اظهار می دارد «به‌کارگیری افراد در دستگاههای اجرائی پس از پذیرفته‌شدن در امتحان عمومی که به طور عمومی نشر آگهی می گردد و نیز امتحان یا مسابقه تخصصی امکانپذیر است‌.»  ولی موضوع تصویبنامه دولت بکارگیری نیست بلکه تبدیل وضعیت است. مطمئن باشید اگر دولت که حقوقدان مطلع با قوانین را مسوول دفاع از مصوبه خود کند به راحتی رای دیوان ابطال خواهد شد.

در رای هیات عمومی دیوان ذکر شده که طبق ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری به کارگیری افراد در دستگاههای اجرایی به پذیرفته شدن در امتحان عمومی که به طور عمومی نشر آگهی می شود موکول شده است و طبق ماده 57 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران مصوب سال 1389، جذب نیروی انسانی به صورت رسمی یا پیمانی به آزمون عمومی موکول شده است و سپس رای به ابطال این تبدیل وضعیت ها داده در حالی که آزمون استخدام ادواری  یک آزمون عمومی بود که به طور عمومی نشر آگهی شده بود و تمام کسانی که فارغ التحصیل و حتی دانشجو بودند مجاز به شرکت در این آزمون بودند. در حقیقت صدر و ذیل رای هیات عمومی دیوان با هم جور در نمی آید.

۲۵ آبان ۹۶ ، ۱۷:۲۶ انسانم ارزوست
لیلای عزیز منم بعد از خدا امیدم به این سایت و عزیزانی بود که در نهایت بزرگواری کمک رسان ما بودند تا این امر محقق شد .که اگر نبود راهنمایی این عزیزان شاید هنوز کار انجام نشده بود.و دعا گوی عزیزانم هستم که هنوز کاراش به نتیجه نرسیده است .انشالله خدا مشکل همه عزیزان را حل کند ..مگر میشه که 10هزار نفر رو حکمشون رو باطل کنن.
مدیر محترم سایت: من  الان سه ساله به صفحات ادواری سر میزنم. کارم هم خدا رو شکر درست شده. اولین جایی هم که تشکر کردم سایت شما بود. ممنون که منطقی راهنمایی میکنید اگه به دعای از ته دل اعتقاد دارید باور کنید هیچوقت لحظه هایی که از این سایت و جوابهای شما امید گرفتم فراموش نمی کنم و همیشه دعا میکنم. واسمون دعا کنید. بخداوندی خدا من این چند روز خیلی ناراحتی کشیدم.
پاسخ:
شما لطف دارین خیلی خوشحالم که کارتون درست شده  نگران نباشین اصلا و بنظر من اصلا جای ناراحتی نداره توکل و امیدتون فقط به خدا باشه ایشالاه باقی مشکلات هم حل میشه .
سلام به همگی و تشکر از مدیر محترم سایت. واللا من یه پیشنهادی دارم، به جای ناله و نفرین، جمع شیم از طریق این سایت، از عزیزان تهرانی یه نفر انتخاب شه، یه شماره حساب بدن، هر کی هر قدر تونست یه مبلغی کمک کنه بتونیم یه وکیل کار کشته و با تجربه بگیریم، به رای دیوان اعتراض کنیم، مدیر محترم راهکار شما چیه؟ چطور میتونیم یه گروه منسجم تشکیل بدیم و برای زلزله قراردادیها کاری بکنیم. با تشکر ویژه از مدیر محترم
پاسخ:
سلام این راهکار خوبیه ولی باتوجه به سوابق گذشته امکان اجرا شدنش خیلی سخته بنظرم هر کس جدا گانه با ادله متقن اعتراض کنه نتیجش بهتر خواهد بوئ هر چن وجود یک وکیل هم موثرتره.
۲۵ آبان ۹۶ ، ۱۰:۰۰ درحیرتم از مردم زمانه
سلام امکان نقض آرا خلاف بین شرع و قانون شعب دیوان عدالت اداری در هر زمانی حتی بعد از رای وحدت رویه هیات عمومی با اعمال ماده79قانون تشکیلات وآیین دیوان عدالت اداری امکان پذیر است
من با وکیل صحبت کردم و این امکان پذیر هستش خواهشا گروه گروه با سرعت تمام لایحه بفرستید اگر بتونید وکیل بگیرید با ناله نفرین کار درست نمیشه اقدام کنید ان شا الله به حقمان برسیم هرکس ارتباط با مجلس دارد یا با هر نهادی ارتباط دارید شرایطمان را توضیح دهید خدا بزرگ است به کار سرعت بدید
با سلام
در جواب پست حیرتم از مردم زمانه و بقیه بچه ها، من یکی از دوستانم در سازمان بازرسی استانمون کار می کنه ،موضوع را پرسیدم گفت که دیوان بر اساس این حکم به سازمان ها اجازه داده که اگربخواهند افراد قراردادی را پیمانی کنند باید مجوز مربوطه را گرفته و خودشان یک آزمون داخلی از این افراد بگیرند و فعلا اصلا  به افرادی که استخدام ادواری دادند مربوط نیست و به ضرر ادواری ها تموم نمیشه.من هم دعا میکنم که مشکل حل بشه . و ضمنا در جوا ب پستی  که کتابدار را ادم بی سواد و بی عقل تلقی کرده متاسفم چون یک جوری یک قشر کارمند را زیر سوال برده. هر کس بالاخره زحمت کشیده و درس خونده .  متاسفانه ما آدم ها همیشه اگر یک نفر یک خطایی از یک گروه و یا قشر خاصی اشتباه  کرد کل آن  جامعه  را زیر سوال می بریم !!!!!!!!!!!!. 
۲۵ آبان ۹۶ ، ۰۷:۵۶ حسرت تبدیل وضعیت
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
سلام خدمت دوستان

شرم و ننگ بر اونایی که نمی تونند کارشونو انجام بدند سنگ جلو پای دیگران می اندازند.

***** ** *** * ***

** ****** ********* **** ** ****** **** **** ** ***** ************ ** **** ******* ***** ***
۲۵ آبان ۹۶ ، ۰۷:۵۳ نیروی خرید خدمت وزارت نیرو
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
سلام و صبح به خیر خدمت دوستان 

من هم به نوبه خودم از این ظلمی که در حق ما شد ناراحت هستم.

خدا در این دنیا و هم آن دنیا جواب این خائنان را بدهد. 

** ****** ********* **** 
** ****** **** **** 
** ***** ************ 
**  ******* ***** ***
۲۵ آبان ۹۶ ، ۰۱:۱۸ برق آذربایجان
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
ضمن عرض پوزش از تمامی بچه های مشمول ماده ۳۰ بنده که کارمند برق منطقه ای آذربایجان هستم و تقریبا هر روز با این سه خانم ****** ****** **** **** روبرو میشم.این موجودات عجیب الخلقه باعث تاسف تمامی انسان های با وجدان هستند.جهل بخل حسد و نادانی این بانوان موجب حیرت و تعجب ما کارمندان با وجدان شده که هنوز هم بر این کارشان افتخار و بدنبال تسری این حکم به کارمندان تبدیل وضع شده هستند.بنده که خود کارمند رسمی اداره مذکور میباشم کاملا واقف به نحوه ورود و تبدیل وضع این همکاران از شرکتی به قرارداد کارمعین هستم.همین بس که خانم ****** **** ***** ** ***** **** * **** * ***** * **** ***** * ***** **** ***** * **** **** *** ***** ** *** ********** **** ***** ***** ****** * **** **** ***** *** **** *** *** ***** ****** ** *****.عجبا که ما از این شکایت در حیرتیم که آیا ایشان و امثالهم خواستار انتقال سند برق منطقه ای به نام خود میباشند؟؟؟؟!
وا اسفا از این طمع و خودخواهی و غرور و جهل که یک ملت را اسیر مطامع خود می نمایند. 
بنده به همراه همه کارمندان با وجدان برق آذربایجان از همه همکاران ادواری دار پوزش میطلبیم و اظهار همدردی می نماییم.
پاسخ:
دوستان جوابهای اینجوری معقول نیست خب شما هم برین اعتراض کنین چرا میخواین با ادبیات اونا جواب بدین؟؟!!
در ضمن بعضی از دوستان که چن کامنت میذارن سایت خودشون مشص میکنه ها هر چن ما بهرومون نمیاریم ولی این راهش نیس
۲۴ آبان ۹۶ ، ۲۳:۰۴ درحیرتم از مردم زمانه
دوستان عزیز با وکیل مشورت کنید و درخواست بدید برای اعمال ماده 79 دیوان عدالت اداری طبق این ماده رئیس قوه قضائیه و یا رئیس دیوان عدالت اداری هرگاه حکم صادره را با شرع و یا قانون مخالف تشخیص دهد برای صدور رای به شعبه هم عرض ارجاع می نماید
۲۴ آبان ۹۶ ، ۲۳:۰۰ انسانم ارزوست
برادر و خواهر گرامی 
این همه افراد به راحتی اب خوردن پیمانی شدن ...ما که ادواری داریم که امتحان دادیم و قبول هم شدیم اون هم زمانی که امتحان ،امتحان بود نه مثل الان .اگه خودتون هم کارنامه رو داشتید باز هم دم از حق میزدید .ما که حق شما راضایع نکردیم ای کاش به جای صرف انرژی برای بریدن نان مردم .تلاش برای یافتن راهکاری برای خودتان بودید .خیلی از  ما که ادواری هم داشتیم با آزمون به خدمت دولت درآمدبم . افسوس از زمانی که خوبی دیگر جایی در دلهای مردم ندارد.آرزو میکنم اگه شما گره بر کار خلق انداختید خدا گره از کارتان بردارد.انشالله
۲۴ آبان ۹۶ ، ۱۸:۲۶ ادواری سیستان
سلام خسته نباشد.
دوستان عزیز ببینید بنظر من باید واقع بین بود . من هنوز تبدیل وضعیت نشدم ادواری هم دارم . من با یه وکیل مجرب که کار دیوان هم انجام میده صحبت کردم و خلاصه مذاکراتم رو میگم
1- رای دیوان کاملا قانونیه و این که گفته میشه اون چهار نفر شاکی چه نفعی میبردن اصلا مهم نیست . اونها فقط دیوان رو بیدار کردن.
2- این رای عطف به ماسبق نمیشه و تمام .چون اگه میخاست بشه باید صراحتا توی رای گفته میشد . مثل رای مربوط به تفاوت تطبیق که توی رای 1/1/1388 تاریخ اجرای رای نوشته شده . پس بحثی توش نیس ضمن اینکه اگه تاریخ مصوبه رو میزدن نارضایتی عمومی درست میشد .
3- احتمالا سازمان اداری و استخدامی لایحه اعتراض میده البته ب نظر ایشون همین رای تایید میشه چون مدارک و مستندات رو که خوند و قانون مدیریت رو خوند گفت رای درسته .
4- بهترین کار اینه که سریعا اقدام کنید برای شماره مستخدم گرفتن چون رای قطعی نیست .
ضمنا به نظر ایشون دیوان به عمد تاریخ اجرا نزده تا اونایی که تبدیل شدن مشکلی براشون پیش نیاد و اونایی که در حال انجام هستن فرصت داشته باشن
پس لطفا سریعا پیگیری کنید .
من امروز نامه گزینشم رو تحویل دادم . گفتن تا فردا شنبه برات کد میگیریم
حتی اگه شده مسئول امور اداری رو با هزینه خودتون بفرستید سازمان استخدامی تا کارتون انجام بشه
فقط عجله کنید .
با تشکر
جناب آقای مدیر سایت. این آزمون جامع 92 چی هست.؟؟؟ امکانش هست چون اونها جذب ادارات نشدن، دیوان عطف بماسبق کنه رای رو؟؟؟خواهش میکنم جواب بدین.
پاسخ:
آزمون جامع 92 ؟؟؟ متوجه نمیشم !!!
نخیر عطف بماسبق نمیشه ونخواهد شد
سلام دوستان ادواری دار چه جوری میتونیم ماهم باهم اعتراض بزنیم زودتر اقدام کنین
با نوشتن اسمشون کاری حل نمیشه بهشون انقدر بزنگین تا متوجه کار زشتشون تو سطح کشور بشن برین سایت شرکت انقدر بنویسین بفهمن ابروی اذربایجان رو بردن 
۲۴ آبان ۹۶ ، ۱۲:۴۹ در حیرتم از مردم زمانه
دوستان عزیز بجای ابراز نگرانی دست به اقدام عملی بزنید و مشاوره بگیرید از وکلای کار بلد و در دیوان پیگیری کنید در اداره ما 25نفر هستیم از امروز شروع کردیم شما هم حتما کوتاهی نکنید امیدمون باید به خدا باشه ان شا الله این نیز با خیریت رفع مشکل خواهد شد.
۲۴ آبان ۹۶ ، ۱۰:۲۴ ادواری منتظر
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
با سلام. لطفا اسم این 4 نفر را آنقدر در اینترنت  و در پیامها بنویسیم تا متوجه این کار و این ظلمی که در حق ما کردند بشوند. 
1* ****** ********* **** ** ****** **** **** ** ***** ************ ** **** ******* ***** ***
خدا ******* *** 
پاسخ:
بنظرم اینکار درستی نیس دوستان
به مایوس از ظلم حسودان
سلام اینکه فرمودید ما اینجا نمیتونیم چیزی بگیم
اگر تعداد ادواری ها زیاد هستش بهشون نشون بدید که رفتارشون نان بری هستش بهشون بگید که از یک تبریزی بعیده این رفتار بهشون بگید آبروی ترک زبانها را بردند
۲۴ آبان ۹۶ ، ۰۹:۵۰ در حیرتم از مردم زمانه
سلام به مدیر محترم سایت و دوستان مطلع
اگر اطلاع دارید لطفا بفرمایید این حکم قطعی هستش یا قابل تجدید نظر خواهی و آیا خبر دارید که سازمان استخدامی و کلا دولت در این مورد پیگیری انجام داده یا خیر و سوال دیگر اینکه ما چه کار میتونیم انجام بدیم وآیا اجرای این برای دولت الزام آور است یا خیر
از مدیر سایت ممنون هستیم که این فضا را ایجاد کردید در سه سال گذشته شاهد ناراحتی ها و مشکلاتمون بودید برای من که 40سال دارم با مدرک PHD این ادواری نقطه امیدی بود که به حق خودم برسم معدل ارشد 18و معدل دکتری18/8رشته تحصیلی فنی مهندسی و14مقاله ISI دو عدد اختراع و سه مقاله دردست بررسی و 6 مقاله در دست تدوین ، با این شرایط بخاطر شرایط سنی نه میتونم در آزمونی شرکت کنم نه از مزایای مدرک تحصیلی استفاده کنم نه حقوق درستی میگیرم نه پارتی دارم که پست بگیرم از همه بدتر سوالات فرزندم از من است که شرمندگی من در مقابل خانواده ام را دو چندان میکند با 15سال سابقه کار به این فکر مینم این 4نفر از تبریز که شهر خوبان هستش چطوری وقتی منافعی از این کار ندارند راضی شدند نان 12000خانواده را دچار مشکل کنند خداوند گر زحکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
پاسخ:
سلام ... اولا احست میگم به شما بابت همت و تلاشتون و دوما بخاطر خوش بینی و توکلتان.
در مورد سوالتان عرض شود که تا مدت محدودی این رای قابل اعتراض هست و اگه اعتراضی با مستندات و ادله معقول ارایه بشه ممکنه رای دیوان عوض بشه
و یک توصیه هم به دوستان در مورد لعن ونفرین این افراد معترض بنظرم این کار خوبی نیست بسپارین بخدا . خدا خودش بهترین تقدیرو رقم میزنه
به نظر من باید با این ۴ نفر صحبت بشه که برن شکایتشون رو پس بگیرن هر کی می‌تونه تماس بگیره باهاشون 
سلام مدارکم رو بارگزاری کردن ولی هنوز استان تایید نکرده کسی خبر داره که من هم برام کد مستخدمی صادر می شه یا نه زنگ زدم تهران می گن هنوز تصمیمی گرفته نشده کسی خبری داره پاسخ بده.
لطفا همتون با برق منطقه ای اذربایجان. تماس بکیرین باهاشون صحبت کنین شاید متوجه کار زشتشون بشن بذارین بفهمن که کارشون باعث ناراحتی ١٢٠٠٠نفر تو کل کشور شده و اه و نفرین اینا پشت سرشونو 
۲۳ آبان ۹۶ ، ۱۸:۰۵ به مایوس از ظلم حسودان
نیازی به نفرین نیست. بخودی خود نفرین شده هستن. به همین خاطر خدا هم هیچ توفیقی بهشون نمیده.چنین افرادی توفیق رو فقط در عدم موفقیت دیگران میبینن.

مدیر محترم. بله تبریزی ان. و خیلی هم خوشحالن.

۲۳ آبان ۹۶ ، ۱۶:۲۳ لعنت به حسودای کشوری
آیا تو کره زمین جایی مثل ایران سراغ دارین که چند نفر جانور حسود بتونن از روی حسادت روی زندگی هزاران نفر در کشور تأثیر منفی بزارن و دیوان عدالت هم پشتیبانی کنه!!!
سلام از من بدشانستر نیست من کلی وزارت بهداشت پیگیری کردم وزارت بهداشت زده که تبدیل وضعیتمون کنن دانشگاه هم دنبال این بود شناسه برامون بگیره تا تبدیل وضعیت بشیم یعنی دیگه انجام نمیشه ؟!!!!خواهش میکنم جواب بدین.ممنون
پاسخ:
فعلا بصورت قطع نمیشه گفت ولی خب یکم دیگه سخت شده
۲۳ آبان ۹۶ ، ۱۴:۲۰ به مایوس از ظلم حسودان
با سلام ما واقعا اینجا چیزی نمیتونیم بهشون بگیم چون نمیخوایم وضع متشنج بشه
شماها با برق منطقه اذربایجان تماس بگیرین بهشون بگین ازشون تشکر کنین به خاطر این ظلمی که کردن
واقعا نمیدونم متوجه هستن به اینهمه ادم ضرر رسوندن
اینا احتمالا همونایی هستن که وقتی ماها چون مدرک داشتیم و دانشگاه رفته بودیم و بخاطر همین  ادواری امتحان میدادیم، یا دیپلمه بودن نتونستن امتحان بدن یا چون پارتی داشتن و تو ادارات نون مفت داشتن میخوردن و نیازی به امتحان ادواری نمیدیدن. حالا میگن شرکت نذاشت بریم امتحان بدیم. چقدر کوته فکرن بعضی ها. خدا  هدایتشون کنه.
سلام من از جانب همه بچه ها معذرت میخوام واقعا خودمونم موندیم که چرا اینا تو اداره این کارو کردن اصلا شوکه شدیم
البته بیشتر واسه خودشون بد شد چون دیوان دست سازمان مدیریت برنامه ریزی رو چنان بست که فقط باید از طریق ازمون نفر برداره حالا هم که تیرشون به سنگ خورده فهمیدن قانون عطف به ماسبق نمیشه دارن به دیوان لایحه مینویسن که از زمان صدور بخشنامه رای بده
اخه ادم چقدر باید خبیث باشه
کلی هم پررو هستند تو  کل کشور آبروشون رفته ولی همچنان فکر میکنن کار خیلی شاقی کردن  فقط هم دنبال دعوا هستن ما هم نمیخوایم وضع متشنج بشه باهاشون رو در رو نمیشیم
فوق دیبلم کتابداری داره میگه از من ازمون بگیرین بی عقل بیسواد
ما هم تو اداره به مدیرا گفتیم ابروی برق منطقه ای آذربایجان رو بردن
اسامی کاملا واقعیت دارن

سلام می خواستم بپرسم ما که تبدیل وضعیت شدیم با حکم دیوان پیمانی بودنمان لغو میشه؟

مدیریت محترم لطفاً جواب بدید...

با تشکر

پاسخ:
نخیر
در تایید حرف دوست عزیزمون " امیررضا " با برداشتن تفاوت تطبیق فقط برای بعضی ها لغو شدکه بعد اون قانون بودن

یا وقتی حکم به غیرقانونی بودن طبقه تشویقی دادن طبقه تشویقی قبلی ها را حذف نکردن دیگه طبقه تشویقی به افراد جدید ندادن ( سه سال ارزشیابی بالای 85 درصد یک طبقه تشویقی میگرفت که دیوان لغو کرد )

البته مشکلی که هست اینکه بعضی ها هنوز کد مستخدمی نگرفتن
سلام
این چه حکمی هست که دیوان زده. من که چقدر بد شانسم تازه هفته پیش تونستم خانم رضایی را پیدا کنم تا اگر خدا بخواهد و این افراد نالایق کارگزینی  دانشگاهمون اقدام کنند پرونده من به جریان بیافته. حالا این 4 ادم این حکم را باطل کردند واقعا.اقا یا خانم محمدی که گفتید شکایت کنیم  باید چی کار کنیم. ایا با زنگ زدن به اقای جمالی کار درست میشه

من نظر مرحوم دکتر کاتوزیان در کتاب قانون مدنی در نظم حقوق کنونی انتشارات بنیاد حقوقی میزان چاپ 22 پاییز 1388 صفحه 27   

که در این خصوص بیان فرمودند جهت استحضار دوستان ارسال میکنم

البته اینم بگم که دکترین مخالفی هم در این خصوص وجود داره


 با امعان نظر به مفاد ماده 4 قانون مدنی وآنچه که منطق وقواعد حقوقی حکم می نماید آثار حقوقی ناشی از احکام ابطال مقررات توسط هیأت عمومی دیوان عدالت اداری می بایست نسبت به آتی تسری پیدا نماید که مؤید این مطلب قسمت اول ماده 20 قانون دیوان عدالت اداری مصوب 1385 می باشد.
که چنین مقرر می دارد :‌
«اثر ابطال مصوبات از زمان صدور رأی هیأت عمومی است .»


۲۲ آبان ۹۶ ، ۰۲:۳۹ مایوس از ظلم حسودان
دوستان برق آذربایجان اگر کسی تو این سایت هست لطفا گلایه و ناله نفرین مارو به اون دوستانی که رفتن شکایت کردن برسونن بگن باین حماقت و بیشعوری که انجام دادن چطور یه سادگی حق این همه آدم امیدوارو ضایع کردن امان از حماقت وحسادت...
۲۲ آبان ۹۶ ، ۰۲:۱۰ مایوس از ظلم حسودان
با سلام خدمت دوستان و مدیریت محترم سایت.اولا" گلی به گوشه جمال اون 4نفر آدم..... که با نهایت قصاوت قلب همچین شکایتی انجام دادن بعدشم مگه میشه به همین راحتی بخاطر 4نفر آدم زندگی این همه آدم رو به بازی گرفت؟!!!!!!
ثانیا" پارسال که درخواست تبدیل وضعیت دادیم گفتن تا لیسانس نداشته باشید نمیشه حالا که بعد از کلی بدو بدو و دوندگی که برای گرفتن لیسانس انجام دادیم درتاریخ 96.2.31 روزنه امیدی ایجاد شد که حتی با مدرک فوق دیپلم هم میشه تبدیل وضعیت شد ولی بازم بخاطر ....  بعضی آدم هامطلع نشدیم حالا که فهمیدیم و اقدام کردیم به این سنگ بزرگ خوردیم....
جسارتا" مدیریت محترم سایت میتونید بیشتر توضیح بدید که معنی صدور حکم چیه که فرمودید؟
من روز 96.8.17 مجوز و سهمیه خودمو برای تبدیل وضعیتم ازسازمان مدیریت و برنامه ریزی استانمون گرفتم الان نامه زدن واسه تایید هسته گزینش آیا کارم لغو میشه دیگه یا باید امیدی داشته باشم!!!
خواهشا اگر کسی مطلع هست راهنمایی کنه که دارم دق میکنم
در آخر پیامم صمیمانه و از صمیم قلب آرزوی موفقیت و سلامتی کامل برای جناب معینی و دوستان بزرگوار برق خراسان  دارم که برادرانه و بی منت بنده رو راهنمایی کردن خدا حفظتون کنه.ببخشید پیامم طولانی شده.
پاسخ:
سلام منظور از صدور حکم اینه که بعد از اینکه کد استخدامیتون صادر شد براتون حکم صادر میشه منظور این حکمه
بنظر من اگه به این رای دیوان ترتیب اثر داده بشه شامل اونایی خواهد شد که فعلا هیچکاری برای تبدیل وضعیتشون انجام نشده باشه و اوناییکه اقدام به اخذ کد شده کارشون انجام میشه
موفق باشین
چقدر بعضیا حسود و بخیل و کثیف هستن
به خاطر شکایت ۴ نفر حسود دیوان عدالت اداری بخشنامه را باطل می کنه که این همه ادم بلاتکلیف بشن
گویا طبق قانون این حکم عطف ماسبق نمیشه و کسانی که پیمانی شدن حکمشون برنمی گرده ولی این ادما فقط رضالت خودشونو نشون دادن که نگذاشتن یک عده کارمند منتظر باسابقه استخدام بشن

سلام تکلیف من که مدارکم رو بارگزاری کردن ولی هنوز کد صادر نشده چیست.خواهشاً جواب بدین دارم دق می کنم. 2سال بدو بدو کردم تا راضی شدن برام مجوز بگیرن.منتظر پاسخ شما هستم مدیر محترم سایت تمنا می کنم جواب بدین لطفاً.
پاسخ:
سلام تمنا لازم نیست ما وظیفه خودمون میدونیم که در حد وسع و تان خودمون به کاربران عزیز کمک کنیم و تاجاییکه امکان داره بیجواب نذاریم و سعیمان براین است که بتوانیم کمکی برای بهبود وضعیت کاربران عزیز کرده باشیم .
تاجاییکه ینده اطلاع دارم اوناییکه براشون اقدام انجام شده ودرخواست صدور کد انجام گرفته کارشون انجام خواهد شد ولی برا بقیه منوط به تعیین تکلیف این رای دیوانه
۲۱ آبان ۹۶ ، ۱۵:۳۰ در جواب یادگاری
بله وجود دارن
میتونی با یه تماس ساده با برق آذربایجان یه تشکری ازشون بکنی که با یه عداوت بچه گانه، چندین نفر ادواری دار که امید به تبدیل وضعیت داشتن رو به خاک سیاه نشون
سلام دوستان نگران نباشید رای دیوان از الان قابل اجرا ست اونم در صورتی که تایید نهایی بشه خیالتون راحت به قبل که دیگه کاری نداره در صورت تایید نهایی از الان به بعد مشکل میشود که اینم بعیده
با سلام خدمت تمامی دوستان
دوستان از آذربایجان نظر بدن اسامی که در متن شکایت هست وجود خارجی دارند یا نه ؟ ؟ !!!!!!؟؟؟؟؟؟
۲۱ آبان ۹۶ ، ۱۱:۴۲ علوم پزشکی
خواهش میکنم جواب بدین
کسانی که تبدیل وضعیت شدن با آخرین مدرک تبدیل وضع شدن یا اینکه با مدرک تحصیلی زمانی که آزمون ادواری قبول شدن؟!
دانشگاه ما با مدرک تحصیلی که زمان آزمون ادواری داشتیم یعنی مدرک 12 سال قبل تبدیل وضع کردن و الان میگن حق ندارین تا 5 سال هیچ درخواستی داشته باشین چون پیمانی هستین... ولی واقعا ظلم بزرگی درحقمون انجام دادن من حقوقم 600 هزار تومان کم شده 
این واقعا حق کشیه اگر کسانی که تبدیل وضعیت شدن لطفا جواب بدین که مدارکی که قبول کردن چی بوده؟
۲۱ آبان ۹۶ ، ۱۱:۰۷ پیمانی شده
یکی الان لطفا بگه چه اتفاقی برای ماها که حدودا یکساله تبدیل وضعیت شدیم می افته؟
با سلام
آقا میگم این دیوانی ها هم یه چیزیشون میشه ها،
چهار نفر حسود بدون اینکه کوچکترین نفعی داشته باشن،پا شدن رفتن شاکی شدن،این دیوانی ها هم رای به ابطال یه بخشنامه دولتی دادن که سه سال از عمر بخشنامه ، حالا درست یا غلط، میگذره(ماده30)،
الان حدود 10 هزار نفر تبدیل شدن پیمانی
یه عده کمی موندن، قراردادی کارنامه ادواری به دست
الان چجوری میخاااان جمعش کنن.
به نظرم دوستانی که در مرحله تبدیل وضعیت هستن،همین امروز برن شکایت کنن و حکم وحدت رویه بگیرن
شاید هم دیوان بخاد همه 10 هزار تبدیل وضع شده  این سه سال اخیر رو به علاوه استخدامی های دهه هشتاد که با همین کارنامه ها استخدام شدن رو،بگه بخشنامه و ادواری همش غیر قانونی بوده، و همتون حکمهاتونو پس بیارین
عجبااااااا

۲۱ آبان ۹۶ ، ۰۹:۳۴ ادواری دار
با سلام واحترام
به اطلاع میرسانم دیوان عدالت اداری فقط زمانی میتونه به یک مسئله اداری ورود کنه که شخصی در یک موضوع ذینفع باشه و سیستم اداری در شرایط مساوی حق اون شخص رو  ضایع کرده باشه مثل رای 555 در خصوص کارمنان خرید خدمت و در این مورد خواص چون شاکی کارنامه آزمون ادواری نداشته پس حقی برای او ایجاد نشده که حالا ضایع شده باشه و همچنین از اشخاص دارای کارنامه ادواری هم استعلامی بعمل نیومده پس بنظر بنده حقیر دیوان بر خلاف شرع حکم داده لذا اجرای آن هم الزامی نداره . لازم به توضیحه در سالهای 1381تا 1383 کلی از مردم با همین کارنامه تبدیل وضعیت شدن و الان هم رسمی شدن . بنظر من دیوان اون زمان باید ورود میکرد که چرا یک سری تبدیل وضعیت شدن و بقیه موندن .

با سلام به همگی و تشکر از مدیر محترم سایت

چهار نفر از هموطنانمون پا شدن رفتن به دیوان عدالت اداری شکایت کردن و دیوان هم رای به ابطال این بخشنامه داده، به همین سادگی

https://divan-edalat.ir/show.php?page=ahoshow&id=10447

 

۲۱ آبان ۹۶ ، ۰۰:۱۴ حمیدرضا عبداللهی
سلام دوستان عزیز مدیریت محترم سایت.آیا کسی ازین موضوع اطلاعی داره نه که تبدیل وضعیت با کارنامه ادواری ملغی شده؟!!!
خواهشا اگر اطلاعاتی دارید درمیون بذارید ممنون میشیم
✅سه رأی جدید هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با موضوعات اداری و استخدامی

🔸ابطال مصوبه هیأت وزیران مبنی بر تعیین تفاوت تطبیق در صورت کاهش حقوق ناشی از ماموریت
💢متن رأی: goo.gl/6w9T9x

🔸ابطال نظریه عدم امکان ارتقای رتبه و طبقه شغلی و اعمال مدرک تحصیلی بالاتر در مورد کارمندان آزمایشی تا زمان تعیین وضعیت رسمی قطعی آنان
💢متن رأی: goo.gl/nEXCGD

🔸ابطال ماده (۳۰) دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون استخدامی در خصوص استخدام افراد دارای کارنامه قبولی آزمون ادواری
💢متن رأی: goo.gl/tFxLMC

💠شناسنامه | اداری و استخدامی
https://t.me/joinchat/AAAAADvXa5_SJEwLLH2mvQ
سلام ظاهرا دیوان عدالت اداری رای داده ابطال بند ٣٠ 
goo.gl/tFxLMC
با سلام
طبق رای صادره از دیوان عدالت اداری برای شکایت چهار نفر از پرسنل برق منطقه ای آذربایجان، بخشنامه ماده 30 که توسط این بخشنامه کلی از پرسنل قراردادی به پیمانی تبدیل شده اند، ابطال شده و روزنه امیدی که برای برخی دوستان بود از بین رفته
اینم لینک رای صادره
http://goo.gl/tFxLMC

سلام... وقت بخیر...
دوستان دیوان عدالت اداری یک رای داده مبنی بر ابطال ماده 30 بخشنامه تبدیل وضعیت دارندگان کارنامه قبولی آزمون ادواری... و این به نظرم کار رو سخت کرد...
حالا تکلیف اونهایی که تبدیل وضعیت شدند چی میشه؟
آیا در اینجا قانون عطف به ماسبق میشه؟
سلام چرا مدیر محترم یا دوستان دیگه جواب منو ندادن؟

با سلام. من قراردادی علوم پزشکی، هیجده ماهه دنبال پستم و هنوز موفق نشدم. البته هنوز امیدوارم که بتونم جایی پست گیر بیارم. متاسفانه پنجشنبه تو گروه تلگرامی قراردادی های کار مشخص، یه مطلبی به اشتراک گذاشته شد که حاکی از این هست که چهار نفر به دیوان عدالت اداری شکایت کرده اند و دیوان بخشنامه رو باطل کرده. خواستم سوال کنم این قضیه صحت داره یا نه؟

سلام کسی اطلاع داره که تلیف ادواری دارهای ۹۳ به بعد که وزارت بهداشت فرستاده بود برای گرفتن شناسه و تبدیل وضعیت بالاخره چی شد؟
۱۵ آبان ۹۶ ، ۱۳:۰۴ جواب کارمند محترم وزارت علوم
من شنیدم خانم رضایی آدم مثبتی هستن شماره ای از ایشون ندارم اما یکی از همکاران ما هم اینجا مشکل داشت از طریق ایشون پیگیری میکرد
۱۵ آبان ۹۶ ، ۱۰:۰۵ محمدی به مدیر
میتونیم اسم صفحه را صفحه تبادل نظر درخصوص مشکلات اداری ( طبقه و رتبه ) کارمندان بگذارید
پاسخ:
این عنوان بنظرم جامعتره من اینو انتخاب میکنم حالا اگه عنوان بهتر از اینم باشه پیشنهاد بدید بررسی خواهد شد اینم صفحه جدید لینکشم از قسمت طبقه بندی  موجود در سایت قابل دسترس هست

صفحه تبادل نظر درخصوص مشکلات اداری ( طبقه و رتبه )


۱۵ آبان ۹۶ ، ۰۹:۴۲ کارمندایران
سلام
پیرو کامنت خانم/آقای رضایی و پاسخ مدیرمحترم
لطفن اسمشو بذارید: تبادل نظر ادواری ها بعد از تبدیل وضعیت
غیر از طبقه تشویقی موارد دیگه ای هم برای تبادل نظر هست
البته اگر استقبال بشه
سپاس
سلام خدمت مدیر محترم سایت اسم صفحه رو میتونید " طبقه تشویقی وزارت بهداشت" بذارید حالا اگه دوستان اسم دیگه ای مد نظرشون هست بگن، ولی وجدانا دوستان استقبال کنن
با سلام خدمت مدیر محترم سایت
 
لطفا اگه امکانش هست یه صفحه جدید در مورد طبقه تشویقی ایجاد کنن تا در این مورئ تبادل اطلاعات کنیم ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدید
پاسخ:
سلام .... بستگی به استقبال کاربران داره
حالا عنوان صفحه رو چی پیشنهاد میکنید؟؟
۱۳ آبان ۹۶ ، ۰۸:۴۸ ویرانه شدم از این بی مهری(رها رستگار سابق)
سلام ایا فاکس دارید که برای آقای جمالی یک نامه بتونیم فاکس کنیم ممنون میشم قرار بدید
۱۰ آبان ۹۶ ، ۱۳:۱۴ به همکار گرامی ( رضایی )
اقا یا خانوم رضایی
اکثر اداره ها این طبقه تشویقی را دادن
اما همانطور که گفتید کارمندان با سابقه چون طبقه های تشویقی دیگه گرفتند پیگیر این موضوع نیستند
1 - راه حل اعتراض هماهنگ به وزارت خانه هست
2 - راه حل بعدی شکایت به دیوان عدالت اداری هست
سلام
آقا یا خانم محمدی من با کارگزینمون چن ماه پیش صحبت کردم گفتن بعید میدونم این طبقه تشویقی رو لحاظ کنن میگفتن برا استخدامی های جدیده چون دوستان مسئول ذینفع نیستن هیچ تلاشی نمیکنن
منم از دوستان خواهش میکنم اگه کسی راه و چاره ، شکایت و... داره بگن، این حق زن و بچه ماها هست که داره مثل آب خورده میشه
سلام
این سومین پیام من هست  که تا حالا خدا راشکر هیچ کس جواب نداده. کارمند یکی از دانشگاه های دولتی  شهر اصفهان هستم که با فوق دیپلم امتحان ادواری  دادم ولی با لیسانس استخدام شده ام. حال بعد از پیگییری های زیاد که چرا اسمم توی لیست استخدامچیمانی  نیست فهمیدم وزارت خونه علوم اسمم را رد کرده . حا ل دوستان کسی خانم رضایی مسوول استخدامی کارمندان وزارت علوم را می شناسه . می خوام ببینم مشکل حل کن هست یا نه ، چون برای من خیلی مشکل هست که برم تهران. آیا می تونم تلفنی مشکلم را با ایشون مطرح کنم. کس اگر شماره تلفنی که بتونم با خانم رضایی صحبت کنم را داره برام بفرسته/ لطف می کنید این دفعه دیگه جوابم رابدهید
کسی میدونه چرا با توجه به ابلاغ دولت در فردوردین امسال برای اعطای یک طبقه تشویقی به کلیه کارکنان هنوز دانشگاه ( و البته وزارت بهداشت ) این طبقه تشویقی را در احکام منظور نکردند
چجوری میشه پیگیری کرد
سلام مدیر محترم سایت و دوستان من دانشگاه مشهدم میگن تا 6/93 بخشنامه شناسه قرارداد برای کار معین اومده ولی برای پزشک خانواده خبری نیست لطف کنید راهنمایی کنید که با چه شماره تلفنی از وزارت یا سازمان استخدام کشور صحبت کنیم تا بخشنامه برای همه صادر بشه که کار بقیه حل بشه
دوستان من قبل از ۹۰بودند ,ولی اینکه قبل از ۹۰و بعد از ۹۰قانون تغییر بکنه غیر منطقیه ,اینکه از کجا بپرسید و پیگیری کنید از مدیر محترم سایت بپرسید منم نمیدونم
اقا یا خانم کرم بعداز ۹۰ هم پزشک خانواده ها تبدیل وضعیت شدن تا ۶/۹۳ تبدیل وضعیت شدن حتما پیگیری کنید
سلام دوستان امروز خانم ربیعی سازمان استخدامی گفتن که قرارهست یک نامه برای همه ی اداره ها بزنن که تکلیف قبول شده های آزمون ادواری را مشخص کنن شماره خانم ربیعی ۰۲۱۸۵۳۵۲۳۵۲ لطفا شماها هم زنگ بزنید شاید ببینن پیگیریم بیشتر برای ما پیگیری کنن.ممنون
سلام دوستان ، دوستان شما که پزشک خانواده بودند و استخدام شدنداز کی قرارداد بستند منظورم قبل 90بودند یا بعد90 ، چون بعد90 تا6/93 میگن برای قراردادکارمعین مجوزاومده ولی پزشک خانواده تا قبل 90 مجوز هستش ، اگرشامل حال من میشه باید ازچه طریق پیگیری کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام .دوست عزیز .پزشکان خانواده هم مشمول این بخشنامه هستند از دوستان من هم بودند کسانی که پزشک خانواده و مامای بیمه روستایی بودند که با ادواری استخدام شدند شما کدوم دانشگاه هستید که گفتند شامل حال شما نمیشه.؟
سلام اقای کریم اتفاقا همکاران من که تبدیل وضعیت شدن همشون طرح پزشک خانواده هستن

سلام دوستان من استخدام 90/11 هستم میگن برای شناسه قرارداد فقط برای قرارداد کار معین تا6/93 بخشنامه اومده برای پزشک خانواده شامل نمیشه شما اطلاعی ندارید

ممنون از جوابتون آقا سامان. رییس من رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرمون هم هست و این کار رو مشکل کرده. البته میدونم با یکی از نماینده های شهر رابطه خوبی داره. میرم پیش اون نماینده. کلی پست هست تو قسمتای مختلف ولی متاسفانه تو این سیستم باید یه حامی داشته باشی و الا کلاهت پس معرکه اس. امیدوارم نماینده مون یه کمکی بتونه بکنه و جواب عکس نگیرم. خدا هممونو عاقبت به خیر کنه انشالله.

جواب به بی پست؛ اقا یاخانم محترم بامراجعه به دفتر نماینده مجلس شهرتون به جد پیگیری کنید....نتیجه میده....شیرینی  ما بعد  تبدیل وضعیت. دعای خیرتون....خوش باشین

سلام به همگی دوستان و تشکر از مدیر محترم سایت. منم ادواری دار بعد نودم، علوم پزشکی. جایی که من کار میکنم پست خالی داره ولی چون من بی کس و کارم بهم پست نمیدن، کارگزینی بهم گفته خودم برم پست پیدا کنم ولی اونقدر اما و اگر میارن تو کار ، راجع به رشته و نوع استخدام و... که من هنوز پست پیدا نکردم. من چون وزارت علوم درس خوندم اصلن قبولم نمیکنن. با وجودیکه ارشدم مرتبط با کارمه و پست خالی متناسب با رشته هم هست ولی به من پست نمیدن. دوستان علوم پزشکی به نطرتون برم تهران وزارتخونه کاری برام انجام میدن یا نه؟ پست پیدا کردن کار کارگزینیه نه اینکه افراد خودشون برن دنبال پست. به نظرتون این بخشنامه تا کی به قوت خودش باقیه؟ هست یا بعد یه مدت جمع میشه؟ هر جا میرم که پست دارن میگن به تو نمیدیم؟

۲۸ مهر ۹۶ ، ۱۹:۵۱ علوم پزشکی 4
سلام به همگی دوستان
من ادواری قبل 90هستم برج 12سال 95پیمانی شدم ولی وقتی حکمم رو زدن مبلغ 250تومن ازش کسر شد و رتبه مقدماتی و طبقه3برام زدن و  گفتن بعد سنوات و سابقتون رو حساب میکنیم حکم جدید میزنیم ولی متاسفانه االان 8ماه که خبری از حکم نیست
میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که مثل من باشه من دانشگاه علوم پزشکی لرستانم 13سال سابقه دارم ولی فقط 8سال که قراردادی بودم محاسبه میشه

لطفا دوستانی که حکمشون رو زدن میشه جواب بدن که اگه حکم من رو بزنن چقدر به حقوقم اضافه میشه????

 
خانم یا اقای کریمی تا ۶/۹۳ به همه شناسه دادن و تبدیل وضعیت شدن شما میتونید به دانشگاهتون یا وزرارت بهداشت اقای تقی نژاد زنگ بزنید و بگید که علتش چی بوده که شناسه ندارین ایشون واسه شناسه هاست ۰۲۱۸۱۴۵۲۶۶۷ دانشگاه اراک که تا ۶/۹۳ کسانیکه قبولی ازمون ادواری داشتن را تبدیل وضعیت کرد اول شما با دانشگاهتون تماس بگیر بعد وزارت بهداشت البته کارشناس ادواریها خانم کج کلانی هستن که البته سرشون خیلی شلوغه و خیلی کم جواب میدن ۰۲۱۸۱۴۲۶۵۹ ولی اقای تقی نژاد بهتر که زنگ بزنید خیلی تعجب میکنم که شما چرا تبدیل وضعیت نشدین وشناسه ندارین  
من هم بعد سال 90 هستم ولی پیمانی شدم الکی میگن نمیخوان کار انجام بدن 
.البته ابان 90 استخدام شدم .ولی بخشنامه اصلا چیزی راجع به سال عنوان نکرده بهانه های هست که عنوان میشه

با سلام خدمت شما

من از سال 91 طرح پزشک خانواده  قراداد داررم و آزمون ادواری نیز دارم ولی برای شناسه قرادادم موندم میگن بخشنامه دریافت شناسه بعداز 90 هنوز نیومده من  باید کجا مراجعه کنم  آیا امکان دریافت شناسه وجود دارد خواهشا مرا راهنمایی بفرمایید

متشکرم

پاسخ:
اجازه بدین دوستان راهنمایی کنن من در مورد بعد نودی های اطلاع ندارم منتها اصولا این روند باید برا همه یکسان باشه قبل و بعد نود دیگه چه صیغه ایه اینا مطرح میکنن
سلام لیلی خانم از ۶ /۹۳ به بعد را نامش را زدن خودم دانشگاه دیدم قبلیها هم که قبلا زده بودن
شکیبا خانم من که ۹۳هستم هنوز مشکلم حل نشده ,شما میگی بعد از ۹۳رو نامه زدند
پاسخ:

در پایسخ به یکی از کاربران که سوال خصوصی پرسیدن ولی لطفا اگه انتظار پاسخ دارین تیک خصوصی رو نزینین تا امکان پاسخگویی برا ما باشد
سلام,مدیر محترم,یک سوال دارم ,اگر کسی قبولی ازمون ادواری و داشته باشه,و در ازمون استخدامی متمرکز هم قبول بشه,از کدوم راه بره استخدام خوبه,ایا با هم فرقی داره

سلام .... نوع استخدام در هر دو حالت که یکسانه چون پیمانی میشه منتها بنظر من اگه تو آزمون متمرکز قبول شین تو اداره وجهه خوبی داره چون معمولا به قراردادیا یجوری نگا میکنن که انگار از طریق پارتی اومدن همشون.
سلام من دیروز زنگ زدم وزارت بهداشت میگن ما به دانشگاهها اعلام کردیم که برای ۳۳نفر باقیمانده که ازمون ادواری دارن و ۹۳ به بعد هستن وشناسه نگرفتن شناسه بگیرید وتبدیل وضعیت کنید از طرفی زنگ زدن سازمان استخدامیها میگن وزرات بهداشت یکسری اسامی داده ولی پیگیری نکرده که شناسه بدیم وفقط اقای ماهی باید پیگیر باشه هر چی تواهش کردم با اقای ماهی صحبت کنم نشد و کارشناسها هم به یک دیگه پاس میدن و کسی  جوابگو نیست خواهش میکنم اگر دسترسی دارید یا میتونید پیگیری کنید یا اگر میتونید راهنمایی کنید۷۲
سلام بعد از مرحله نامه برنامه و بودجه و تایید آن باید تمام مدارک شما رو امور اداری آماده کنه به همراه نامه برای سازمان مدیریت استانتون بفرسته یادت باشه سابقه بیمه رو باید بگیری.امروز نامه من رفت برای سازمان مدیریت من هم زنگ زدم برای امور استخدامی گفتن اگه مشکلی نداشت بقیه کارها اینترنتی انجام می شه و تا یک ماه دیگه تمام است .
سلام برای ما از زمان صدور کد مستخدمی نزدن دو ماه بعدش زدن خیر ندیده ها
سلام دوستان
مدیر گروه لطفا راهنمایی کنین که تاریخ شروع حکم پیمان چه تاریخی باید زده بشه؟ بعضی از دانشگاها این تاریخ  برای همه همکاران که شامل این نامه می شوند را 95/11/10 که نامه هسته گزینش دانشگاها از وزارت علوم است زدند ولی پیام نور تاریخ را روز دریافت شناسه استخدامی و طبعا برای هر گروهی متفاوت زدند؟
پاسخ:
سلام بنظر منم اصولا باید تاریخ صدور کد مستخدمی بزنن قانونا این درسته اون تاریخ نامه هسته گزینش فقط تاریخ مجوزه
۱۶ مهر ۹۶ ، ۰۹:۲۹ ویرانه شدم از این بی مهری(رها رستگار سابق)
سلام
متوجه شدم نامه بودجه توسط اداره ما دریافت شده ولی قسمت اداری ما بازهم با وجود این نامه صحبتهای سرد میکنه و اصلا امیدواری نمیده که ممکنه کار ما درست بشه با وجود نامه بودجه کسی میدونه مراحل بعدی چی هستش

ل به ...........
با سلام اره فرق میکنه اگه محل تامین حقوق جاری باشه تقریبا مثل نیروهای پیمانی هستی ومحل پرداخت حقوق مشخصه،ولی اگه طرح یعنی پولی که واسه طرحهای عمرانی داده میشه با اون حقوق ما رو پرداخت میکنن
سلام 
دوستان ادارات شما هم  بخاطر تبدیل وضع شماها رو به شهرستان فرستادن ما رو بعد تبویل وضع فرسنادن شهرستان گفتن مصوبه است .به نظرتون انصافه بعد از سالها زحمت.ایا میشه این بی عدالتیها رو پیگیری کرد ؟اگه بله از چه کانالی و چطوری؟ممنون راهنمایی کنید.
سلام اگر حقوق از طرح باشه یا جاری فرقی داره ؟ حقوق ما جاری هست. کارم داره انجام می شه تا حالا که مشکلی پیش نیامده .
دوستان یا مدیر عزیز 
اگه کسی بخشنامه 961977مورخ 25/10/95 مبنی بر تبدیل وضع رو دارید برام بذارید لطفا من بند دومش خرید خدمت رو میخوام. 
باسلام به مدیر محترم واعضا ببخشید میتونید تمامی بخشنامه ها ودستورالعملهایی که به کارمون میاد لطف کنید بصورت یکجا تو گروه بذارین.ضمنا از ادواری دار منتظر خواهش میکنم جواب بدن که ایا محل تامین حقوقشون  طرحهای عمرانی بوده یا جاری?

سلام مستقل شدن سازمان ربطی به گرفتن مجوز نداره. طبق بخشنامه همه قراردادی های ادواری دار باید تبدیل بشن. مجوز های استخدامی رو دادن به مدیریت استانها از اونجا پیگیری کنید.خودم رفته بودم پیش آقای جمالی در جواب نامه ام همین رو گفت. باید از استان پیگیری بشه.حتما تبدیل می شی و به این روزها می خندی امیدت به خدا باشه کارت رو بسپار به خدا و خودت سعی و تلاشت رو بکن.
۰۵ مهر ۹۶ ، ۰۹:۵۴ ویرانه شدم از این بی مهری(رها رستگار سابق)
سازمان ما تازه مستقل شده چارت جدید هم تصویب شده بودجه اعلام کرده که تامین بودجه انجام شده ما در سال 93که مصوبه ادواری اومد مدارک دادیم همون موقع استعلام کارنامه ما انجام شد حالا با این تفاسیر بنظرتون این کار چقدر شدنی هست؟؟؟؟ کارکنان بودجه واقعا
پیگیر هستند ولی متاسفانه افرادی در اداری ما هستند که جای تاسف دارد چون خودشون مشمول نیستند ومضاعف بر آن دانش جایگاهی را که نشسته اند ندارند به نظر دوستان چقدر امکانش هست که کار تبدیل ما انجام بشه؟؟؟؟ دوستان من در همه ارگانها وسازمانهای دیگه که من مصوبه را در سال 93بهشون دادم در ابتدای امر با سردی مسئولین برخورد کردند ولی در طی این سالها بلاخره یخ موضوع آب شد و همه اونها تبدیل شدند خدا را شکر ولی من و همکارانم اندر خم یک کوچه ایم و در نقطه اول ایستادیم
۰۵ مهر ۹۶ ، ۰۹:۱۸ ویرانه شدم از این بی مهری
برای گرفتن کپی کارنامه ادواری دوستان میتونند به خ بهشتی روبروی پاکستان امور استخدامی آقای عینعلی مراجعه کنند
۰۵ مهر ۹۶ ، ۰۹:۱۳ ویرانه شدم از این بی مهری
دوستان سلام سازمان ما تازه مستقل شده و چارت جدید هم تصویب شده قسمت بودجه ما اعلام کرد ادواری ها اسامی شان را بدهند صحبت کردیم بودجه ردیف شده استعلام کارنامه ها هم دو سال قبل انجام شده لطفا جواب بدید ایا ما امکان تبدیلمون هست وقتی که تازه مستقل شدیم وتا حالا مجوز استخدامی نداشتیم چون همیشه سازمان مرکزی همه مجوزها را داشته و سهمیه سازمان ما را هم بعد از جدا شدن قبول نکرد که واگذار کند تو را بخدا جواب بدید امکان گرفتن مجوز هست ؟؟؟؟؟؟
۰۴ مهر ۹۶ ، ۱۱:۵۴ ادواری دار منتظر
سلام  بنده قراردادی سال 90 هستم ولی شناسه قراردادی دارم این خیلی از مشکلات رو حل می کنه .ربطی به سال قراردادی نداره اگه ادواری داشته باشی پیگیری کن.باید انجام بدن.من خودم اول تقاضا نوشتم به همراه کپی نامه ها و بخشنامه ها رفتم پیش رئیس سازمان خودم .آقای رئیس هم دستور داد پیگیری بشه. بعد یه من نامه دادن رفتم سازمان امور استخدامی کشور پیش آقای عینعلی خیلی خوب راهنماییم کرد. و آقای جمالی قمی به من گفتن ما مجوز دادیم به استانها سازمان شما باید از استان پیگیری کنه.شما و یا کسانی که ادواری دارید تا این مرحله رو پیش برین
اگه خدا بخواد بقیه مراحل رو هم براتون می نویسم. خدا رو شکر کار من مرحله آخر هست این رو مدیون مدیر محترم سایت و همه دوستان قراردادی هستم.
۰۳ مهر ۹۶ ، ۱۳:۴۸ فولاس به "ادواری به امیدخدا"
سلام
طبقه رو به ازای هر 4 سال سنوات میدن (برای مدارک ارشد)
ارتقاء رتبه مقدماتی به پایه هم نیازمند 6 سال سنوات به علاوه 300 ساعت آموزشه.
اضافه کار هم بستگی به ساعتی داره که براتون رد میکنن. اما از نظر حق الزحمه ی هر ساعت اضافه کاری، فکر میکنم قراردادی و پیمانی در بدو ورود تقریبا مثل هم باشن. اما بعد از ارتقاء رتبه و پایه، مسلما پیمانی ها به ازای هر ساعت اضافه کار حق الزحمه بیشتری می گیرن.
۰۲ مهر ۹۶ ، ۲۳:۰۵ ویرانه شدم از این همه بی مهری
سلام برای ما هم بعد از مدتها یکدفعه گفتند نامه تامین بودجه از سازمان برنامه بودجه دریافت شده خوب سازمان ما تا حالا مجوزی نگرفته تازه مستقل شده یعنی واقعا برای ما مجوز استخدام میدن

سلام خسته نباشید ادواری دارمنتظر میشه بگین قراردادی چه سالی هستین؟میخواستم بدونم برای من هم انجام میشه؟
۰۱ مهر ۹۶ ، ۲۳:۴۷ به- ادواری دار منتظر
سلام.ارسال نامه تامین اعتبار بودجه کشور به همراه تاییدیه کارنامه ادواری به استانداری؛ جهت اخذ مجوز استخدامی در سامانه کارمند ایران برای شماست.
پس از گرفتن مجوز (ظرف یک یا دو روز) ؛ مدارک و فیش واریزی ونتیجه گزینش و فرم پست سازمانی و... تو سامانه بارگزاری میشه و پس از تایید سازمان و وزارتخانه میره سازمان استخدامی کشور  و اونجا کد مستخدم واستون صادر میشه. از اون تاریخ شما کارمند پیمانی محسوب میشین و سازمان شما ظرف حداکثر یکماه براتون حکم میزنه.
قبلا هم گقتم اگه مشکل پست سازمانی ندارید درنهایت تا دوماه کار شما دیگه تموم میشه و پیمانی میشین.
موفق باشید التماس دعا در شبهای عزیز
۳۱ شهریور ۹۶ ، ۱۹:۳۰ ادواری دار منتظر
سلام نامه تامین اعتبار از برنامه و بودجه کشور برای من اومد گفتن می خواهیم نامه بزنیم برای استانداری. کسی می دونه برای چی هست آیا مرحله آخر هست یا باز هم ادامه داره تا کی تموم می شه.
پاسخ:
به علی گوگونانی :
خوهشا هم شما و هم همه کاربران وبلاگ چنانچه انتظار پاسخ دارند موقع ارسال کامنت تیک خصوصی رو نزیند تا برای ما امکان پاسخگویی وجود داشته باشد
در مورد سوال تان :
شما باید یا بصورت حضوری با در دست داشتن نامه کتبی  با درج کلیه مشخصات شخصی به سازمان سنجش مراجعه نموده ودرخواست کارنامه بکنید چنانچه نامه رو حضوری ببرید زودتر به نتیجه خواهید رسید اگه به نتیجه رسیدین ما رو هم دعا کنید
موفق باشید
یاعلی

۲۹ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۵۵ ادوراری دار علوم پزشکی
 

سلام

 منم علوم پزشکی هستم. ادواری دارم.  تو محل کارم پست مرتبط با رشته تحصیلی ام هم هست اما رییسم پست نمیده. موندم به خدا. یه سال بیشتره تو این وضعیت بلا تکلیف موندم

۲۸ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۱۲ ادواری علوم پزشکی

سلام

ادوراری علوم پزشکی هستم و به دلیل نداشتن پست تبدیل وضعیت نشدم

۲۸ شهریور ۹۶ ، ۰۸:۳۲ ادواری به امیدخدابه فولاس

فولاس عزیزممنون0

یک سوال دیگه اینکه،شماساعت آموزشی روبراتون لحاظ کردن؟یاسوابقتون روبرارتبه وطبقه لحاظ کردن؟شماچندسال سابقه داشتین به صورت قراردادی؟اینکه میگن اضافه کاراپولش کم میشه بعدپیمانی صحت داره؟

سلام مدیر محترم سایت ممنون از جوابتون,منظور من این بود که ایا اگر از طریق ازمون ادواری استخدام بشی ,مزایا ش فرقی با این آزمونهای متمرکز  داره,یعنی مقدار حقوق ,و اضافه کار ,رتبه و....فرقی داره با هم ,منظورم اینه که همه قوانین مربوط به استخدام از هر کدوم از این دو راه یکسانه
پاسخ:
سلام نه هیچ فرقی نمیکنه منتها اگه سوابق و آموزش و دوره ها یکسان باشن چون واضحه که اینا تو حکم و مزایا تاثیر دارن
۲۷ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۳۷ ادواری به شکیبا
سلام من استخدام بعد 90 بودم و ادواری داشتم تبدیل وضع شدم ربطی به سال نداره این همش بهونه است . این همه سال عمرمون تلف شده الان اگه از همون سال استخدام شده بودیم 20 سال حداقل سابقه کار داشتیم الان با این همه بیکاری به زور جای استخدام شدیم اونم با آزمون قراردادی قبول شدم ولی باز خواست خدا ادواری به کمک آمده ولی همکارای حسود تا تونستن آب رو گل آلود کردن و کلی برامون مشکل ایجاد کردن و میکنن ولی نگران نباشید خدا بزرگه من استخدام شدم ساعت آموزشی هم باید محاسبه بشه .برای ما ها که محاسبه شد .
۲۷ شهریور ۹۶ ، ۱۰:۵۶ فولاس به "ادواری به امیدخدا"
سلام
من تو بخش اداری شاغلم - ستاد دانشگاه (درمانی نیستم)
حکم قراردادیم حدود 1800 بود که با پیمانی شدن حدود 200 اضافه شد.
مدیر محترم و سایر دوستان یه سوال دارم,آیا استخدام از طریق آزمون ادواری  با استخدام از راه این آزمونهایی که هر سال برگزار میشه فرقی میکنه؟
پاسخ:
بله ازمون ادواری یه زمانی برگزار شده ولی نه مثل این ازمونهای فعلی که بصورت متمرکز و یکپارچه برگزار میشه تو اون ازمون هم برخی کارکنان قراردادی قبول شده اند که الان همونا رو تبدیل وضعیت میکنن
با سلام خواهشا راهنمائیم کنید؛با وجود داشتن کد شناسه وقبولی ازمون ولی به بهانه طرحی بودن قراردادم واینکه جاری نیستم ؛متاسفانه تا کنون قبول به تبدیل وضعیت بنده نکردن ومیگن اقای مسجدی مدیریت برنامه وبودجه دستور تبدیل وضعیت نیروهایی که جاری هستن رو دادن وواقعا الان در بدترین شرایط روحی وروانی قرار گرفتم ونمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمائی کنید.ممنون
پاسخ:
چن عرض کنم والا شما یبار از سامان برنامه بودجه استعلام کنید ببیند واقعا اینجوریه یانه ؟
بقیه دوستان هم چیزی بنظرشون میرسه راهنمایی کنن
سلام
دوست عزیز به کجا نامه نوشتید؟ لطفن اعلام کنید تا اینکار از طرف همه انجام بشه . وقتی مکاتبات زیاد بشه رسیدگی بهتر میشه
زمانی ک ادواری دارها پیمانی شدن عده زیادی اعتراض کردند که چرا اینها و چرا افراد با سابقه نه و ....
و هیچکس نگفت : اینها که ادواری قبول شدن تفاوتی با افرادی ک الان آزمون استخدامی سراسری شرکت میکنند و بصورت پیمانی جذب میشن ندارند....
همه ی ما سال 81و83و84 آزمون استخدام سراسری قبول شدیم و میبایست بصورت پیمانی مشغول بکار میشدیم ولی اینکه دولت عوض شد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی منحل شد و روال کار استخدام در کشور تغییر کرد گناه ما چی بوده این وسط؟؟؟؟
والان که بعد از دوازه سیزده سال قدمی برامون برداشته شده و بخشی از حق و حقوقی ک از ما ضایع شد بهمون داده شده .خدارو از بابت همینشم شاکریم و ممنون دولت تدبیر و امید هستیم.
انشاالله بتونیم با یاری حقتعالی و انسجام و پیگیری به حقوق کامل خودمون برسیم.
۲۳ شهریور ۹۶ ، ۱۲:۵۴ به همدرد عزیز و " یه دوست "
دوست عزیز من استان گلستان علوم پزشکی هستم حدود 13 سال سابقه برام لحاظ شد اما رتبه ندادن گفتن از زمان پیمانی شدن ( بهمن 95 ) باید 300 ساعت گواهی اموزشی داشته باشم تا رتبه پایه بشم

میتونید راهنمایم کنید چیکار کنم کسی میدونه


موضوع بعدی ططبقه تشویقیه که دولت فورودین اعلام کرد و تمام ادارات بجز وزارت بهداشت اونا در حکمشون اورردن 
برای این طبقه تشویقی هم میشه کاری کرد 
۲۲ شهریور ۹۶ ، ۱۹:۴۸ ادواری دار منتظر
به شکیبا من خودم ادواری دار بعد نود هستم فرقی نمی کنه چه سالی قراردادی شدی .می تونی از طریق آقای عینعلی که در سازمان امور استخدامی کشور هست راهنمایی بگیری من خودم رفتم پیشش و خیلی کمکم کرد. همه موفق باشند به حق خدای متعال.
مگه میشه با اعتراض چند نفر ,یک بخشنامه ,وچیزی که تصویب شده اجرا نشه ,ورییس عصبانی بشه و کار و عقب بندازه ,اصلا این حرفها غیر منطقیه,یه کم باید صبر کنید ,تا مراحلش انجام بشه ,اگر میخواست این تبدیل وضعیت اجرایی نشه برای قبل از ۹۰هم نباید اجرا میشد ,
سلام. 1-من همکاری دارم که بعد از نود اومده و الان با ما پیمانی شد. 2- من بعد از مقدماتی ارشد شدم (_یعنی پایه وارشد رو با هم دادن )3-برامون ساعات آموزشی رو از ابتدا حساب کردن بی چک و چونه ..وزارت بهداشت . 
با سلام. از ذوستان محترم کسی هست که خودش رفته باشه سازمان مدیریت و شماره شناسه قراردادی گرفته باشه؟
۲۲ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۲۳ ( آسمان ) به شکیبا و به همه عزیزان ادواری دار
دوست عزی انشاالله شما هم پیمانی میشوید
فکر کنم بودن کسایی که بعد 90 بودن و پیمانی شدن

همینجا به تمام دوستان عزیز اطلاع میدم که بعد از پیمانی شدن همه دوستان عزیز من شکایتی اماده کردم که از سال 81 که ازمون استخدامی قبول شدم چرا تا سال 90 ( شکیبا عزیز تا 95 ) بیکار بودیم
در صورتی که قرار بود اگر اداره ای نیاز داشت حتما و فقط از ادواری دارها استفاده کند
حتی مستندات حرفهای وزیر اموزش پرورش که گفته بود تا رتبه 20 هزار در سال اول جذب خواهند شد رتبه من زیر 1000 بود
من تلاشم را میکنم و امیدواورم بتونم خسارت تمام سالهایی که بی کار بودم را بگیرم
سلام من امروز اول وزارت بهداشت زنگ زدم گفتن موافقت شده ولی سازمان بودجه هنوز سامانه باز نکرده زنگ زدم سازمان استخدامی پیگیری کردم خانم ربیعی گفتن قرار بوده سامانه برای شما که کلا ۳۳نفرتوی کل کشور هستید باز بشه ولی یکسری دوستانتون اومدن شکایت کردن که بدون ادواری هم باید تبدیل وضعیت بشیم چون ماباسابقه ایم و...فعلا ریاست گفته انجام نمیشه وفعلا هیچی ...گفتن ریاست راعصبانی کردن واسه همین گفتن فعلا منتفیه ولی دوستان این را فکرکردید ماهایی که ازمون ادواری سالهای هشتاد را داریم چندسالمونه وچقدر دنبال کار بودیم وبدبختی کشیدیم چرا اینهارافکر نمیکنن که یکی مثل من که همسرم ورشکسته ست و کم بیناست و...باداشتن بچه بعداز کلی بیچارگی سال ۹۵تونستم قراردادی در سن ۳۷سالگی بشم ایادراین سن بااین شرایط بی امنیتی کار ودرامدم چه جوری خرج زندگی رامیخوام بدم من یک زنم وخرج اور زندگی و دشتن بچه مدرسه ای و همسرمریض و با کلی قرض واجاره خونه و...چرا باید برید نون کسانی امثال منو ببرید 
علی آقا منتظر جواب از کسی نباشید اینجا همه ادواری دار هستند و کسی جواب سوال های امثال من و شما که ادواری ندار ! هستیم رو نمیده. ولی خدای ما هم بزرگه منم مثل شما قراردادی هستم ولی ظاهرا کسی به فکر ما نیست...
سلام ادواری دار منتظر یعنی ۹۳به بعد هم که ادواری دارن تبدیل وضعیت میشن؟
۲۰ شهریور ۹۶ ، ۰۹:۱۹ به-ادواری دار منتظر
سلام دوست عزیز.نگران نباش ولی پیگیر باشین
ارسال اسامی تان به برنامه و بودجه کشور؛بجهت گرفتن تاییدیه تامین اعتبار حقوق انجام میشه وپس از گرفتن این تاییدیه؛واستون مجوز استخدامی میدن که اطلاعاتتون بارگزاری میشه و پس از تایید مرحله به مرحله؛کد مستخدم پیمانی صادرمیشه
اگه کاراتون به مشکلی نخوره نهایتا تا دوماه دیگه پیمانی میشین انشالله.
۲۰ شهریور ۹۶ ، ۰۸:۵۸ ادواری به امیدخدا

باسلام (به دوست عزیزوفولاس)

میخاستم بپرسم ؛شماکه گفتیدتوحکم اولیه که بعدازپیمانی براتن2030زدن؛زمان که قراردادی بودین حکمتون چندبوده؟کم شده یانه؟واینکه کارمندخوددانشگاهیدیاتوکادردرمان شاغلید؟به امیدتبدیل وضعیت همه دوستان.....امیییییییین.

۱۹ شهریور ۹۶ ، ۱۷:۵۱ ادواری دار منتظر
سلام من امروز رفتم امور اداری سازمان  مربوطه و دیدم نامه زدن می خوان بفرستن برای برنامه و بودجه کشور مدیر محترم سایت و یا هر دوست دیگری که می تونه پاسخگو باشه مگه بعد از تایید کارنامه توسط سازمان سنجش وتاییدیه گزینش نباید مدارکمو می فرستادن برای استان و اونها می فرستادن برای سازمان امور استخدامی.پس چرا اینا نامه زدن برای برنامه و بودجه کشور.دوست گرامی فولاس چقدر طول کشید تا تبدیل وضعیت شدین مارو هم راهنمایی کنید شاید فرجی شد و من و امثال بنده که تبدیل نشدن ، بدونیم چکار باید بکنیم از همه تشکر می کنم.
پاسخ:
سلام ... سازمان برنامه و بودجه استان یا کشور؟؟؟؟؟!!!!!
اصولا اگه قرار باشه به سازمان برنامه بودجه کشور فرستاده بشه اونم باید از طریق سازمان استانی آمار جمع آوری وسپس به کشور فرستاده بشه به هر حال در هد رو حالت اطلاعات اونجا خواهد رفت
با سلام
دوستان عزیز
آیا کسی اطلاع دارد که در خصوص قراردادی های دیگر برنامه ای برای تبدیل وضعیت وجود دارد یا نه؟
ممنون می شوم اگر کسی اطلاع دارد بگوید
۱۶ شهریور ۹۶ ، ۱۰:۳۶ به دوست عزیز ( فولاس )
همکار گرامی منم دقیقا مثل شما کارام انجام شد
اما به ما رتبه ندادن و گفتن طبق قانون از زمان پیمانی شدن باید 300 ساعت گواهی ببریم
دوست عزیز یه طبقه تشویقی از اول سال 96 تمام ادارات دادن جز بهداشت شما خبری ندارید ؟

سلام دوستان

ادواری دار شاغل در علوم پزشکی بودم که از اول تابستان پیمانی شدم. با مدرک ارشد و پست کارشناسی. حکم اولم 2030 بود که با طبقه 5 و رتبه مقدماتی زده شد. حکم دومم که اخیرا صادر شد برای احتساب سنواتم بود (8 سال) که رتبه مقدماتی و طبقه 7 لحاظ شد و حکمم 2190 شد. هنوز افزایش رتبه برام لحاظ نشده ولی احتمالا با توجه به سنوات رتبه پایه بدن.  
۱۵ شهریور ۹۶ ، ۰۲:۱۱ پاسخ جناب عبدالهی
سلام .ایمیلتان را چک نمیکنید. این ایمیل من میباشد پیغام با شماره تماس بگذارید لطفا..با تشکر از مدیریت سایت. fcbayern39@yahoo.com
۱۴ شهریور ۹۶ ، ۰۰:۵۵ به آقای محمدی و عدالت
سلام دوست گرامی
لطفا درپاسخ دادن به عزیزان بصورت شخصی و محدود نظر ندید تا خدای نکرده سبب ایجاد شبهه نگردد.
درسته که هیچ جای بخشنامه؛ نه گفته که حتما باید با همان مدرک زمان ادواری تبدیل وضع شده و پست سازمانی بگیرن و نه با آخرین مدرک اخذ شده!
این بستگی به شرایط اداره و پستهای سازمانی مصوب خالی متناسب با مدرک تحصیلی عزیزان دارد که باید به تایید وزارتخانه مربوطه هم برسد
یعنی اگه پست خالی داشته باشن و وزارتخانه مطبوع هم موافق باشه؛ میتونن باکس کاردانی بدن ویا باکس کارشناسی
پس نباید نحوه اعمال نظر یک اداره رو به تمام سازمانها تعمیم داد!!! درجریان باشین که بعضی وزارتخانه ها موافق دادن باکس های کارشناسی هستن و برخی خیر.
هرچند بنظر بنده مهم همان تبدیل وضعیت است ومابقی قضایا به مرور زمان حل میشه و به خواسته هاتون میرسین.

این کار رو انجام دادن ومیگن چون تعهد دادیم مدارک تون را تقلیل بدیم و منو از ارشد به فوق دیپلم کاهش دادن بخدا انصاف نیست.
۱۳ شهریور ۹۶ ، ۱۳:۳۳ محمدی - فارس به آقای عدالت
با سلام
همکار گرامی این جور چیزی صحت نداره و یه بخشنامه من دراوردی هست
من زمان ادورای لیسانس بودم و الان با فوق لیسانس استخدام شدم
البته یه ردیف دیگه می خواستم که بهم گفتن اگه اون ردیف رو بخوای با مدرک کارشناسی برات حساب می کنیم چون مدرک فوق لیسانست با این ردیف نمیخونه که ترجیحا ردیفم رو عوض کردم ولی همکاران دیگه که با مدرک فوق دیپلم هم ادواری داده بودن با لیسانس براشون تغییر وضعیت داده شد
با سلام
دوستان کسی از جذب کسانی که قبولی ادواری دارند با مدرک فوق دیپلم اطلاعاتی دارد من حدود 13 سال سابقه کار مداوم دارم و مدرکم با شغلم مرتبط است. ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه.
۱۱ شهریور ۹۶ ، ۲۰:۴۲ یعقوب ادواری وزارت نیرو بخش آب
با سلام و خسته نباشید 
با وجود بخشنامه های تبدیل وضعیت، وزارت نیرو کارکنان خرید خدمت خود را در بخش آب که در پستهای جاری شرکت خودشان فعالیت می کنند و قبولی آزمون ادواری را هم دارند و مشمول ماده 30 بخشنامه مهرماه 93 هستند را تبدیل وضعیت نمی کند و از لحاظ روحی واقعا تحت فشار شدید هستیم. 
چرا تمام دستگاهها از این ظرفیت ایجاد شده استفاده کردند بجز وزارت نیرو بی در و پیکر. واقعا میگم خدا باعثان اینکار را بی جواب نخواهد گذاشت. 
۱۱ شهریور ۹۶ ، ۱۳:۴۴ ادواری دار منتظر
سلام من از امور اداری پرسیدم بعد از گزینش چه مراحلی باید طی بشه به من گفتن مدارک تورو می فرستیم برای مدیریت استان اونها وقتی تایید کردن خودشون برای سازمان امور استخدامی نامه می زنند. اگه پاسخگو باشید ممنون می شم راهنمائیم کنید تا من حق اعتراض داشته باشم در ضمن چقدر زمان می بره تا کارم انجام بشه.خودم می تونم برم مدیریت استان کارم رو پیگیری کنم یا نه؟
پاسخ:
سلام نه روال کار همینه که مدارکتون از طرف سازمان برنامه وبودجه استتانتون تایید بشه و اونا ارسال کنن تهران و از طرف تهران هم براتون کد صادر بشه حداکثر یکی دوماهی باید صب کنین

با سلام دانشگاه ما نیز بالاخره تبدیل وضعیت کرد اما با مدرک زمان ادواری که بنده اون موقع فوق دیپلم بودم  درحالی که آخرین مدرکم ارشد است. اما دانشگاه با مدرک فوق دیپلم ارتباطات و پست  فناوری ارتباطات زده که کلی حقوقم پایین آمده 700 تومن الان میگه چون لیسانس و فوق شمابا مدرک  زمان ادواری فرق میکنه م مرتبط نیست و در پست فعلی شما امکان امکان ارتقا وجود نداره پس همانطور میمونی و قبلا هم از ما بابت تقلیل مدرکمون رضایتنامه هم گرفتن که بعدا ادعایی نداشته باشیم البته مال بعضی غیر مرتبط ها را هم تو جلسه قبول کردن به ما میگن نمیشه تنها راهش هم اینه برگردی قراردادی با همون حقوق مزایای قبلی یعنی فوق لیسانس نمیتونی هم شکایت کنی چون خودت رضایتنامه (به زور امضا کردم)امضا کردی دوستان فقط میخوام بدونم کار اینا قانونییه یا نه پیش کی برم بخدا خسته شدم از این همه بی عدالتی.

با سلام اقا ما از اول سال تعدیل وضعیت شدیم و همین ماههم سنواتمو لحاظ کردند و گروه و طبقه شغلی مربوطه را دادن از مدیر و سایر دوستن که این مدت راهنمای هی مناسب کردند بسیار ممنونم انشا الله همگی مشکلشون حل شه واسه همیشه از همه دوستان و این سایت خداحافظی میکنم
سلام به همگی من امروز با دانشگاه تماس گرفتم که بالاخره شناسه به ما میدن یانه؟گفت نامه اش چندروز پیش اومده ولی سامانه کارمند برای گرفتن شماره شناسه را باز نکردن گفت منتظریم

با سلام

بخشنامه سازمان اداری واستخدامی کشور درموردتبدیل وضعیت اونهایی که ادواری امتحان دادن وقبول نشدن اینه 1164086 مورخ 96/02/21  بی زحمت مدیر میشه پیگیری کنه  یا هرکسی دیگه ای که براش مقدور تا ببینه این بخشنامه صحت داره وجوابش  ازطریق همین صفحه اطلاع رسانی بشه

۰۶ شهریور ۹۶ ، ۲۳:۲۳ ادواری دار منتظر
سلام تایید گزینش برای من اومد و فرم شغل و شاغل هم پر شده مدیر محترم یا هر کسی که می تونه پاسخگو باشه لطفا. چه مراحلی باید طی بشه تا کار به نتیجه برسه و چقدر زمان می بره.منتظر پاسخ شما بزرگواران هستم.
پاسخ:
الان دیگه مدارکتونو تو سامانه کارمند ایران باید ثبت کنن و براتون کد مستخدمی پیمانی بگیرن
سلام  مدیر محترم ,من قبولی ادواری رو دارم ,کارنامه هم دادم ,گزینش هم رفتم ,واز گزینش نامه قبولی من به واحد استخدام فرستاده شده ,ولی هنوز هیچ خبری نیست ,شروع قرار دادم از ۹۳بوده وشناسه ندارم ,برای شناسه خودم باید اقدام گنم یا خود دانشگاه انجام میده
پاسخ:
سلام ... این کار امور اداریه خودشون براتون باید کد مستخدمی بگیرن

سلام

ما 10 نفر با سابفه های مختلف از 14 سال تا 4 سال از شاغلین در دانشگاه صنعتی شیراز مشغول به کار هستیم که امتحان ادواری قبول شده ایم با وجود که اسامی سال 95 ارسال شده و گزینش هم در اسفند جوابش به تهران رفته و میلغ واریزی برای تغییر وضعیت هم در اسفند ماه واریز شد ولی دیگه خبری نیامده امور اداری هم میگه هنوز جواب نیامده و خبری نیست و ما فکر میکنیم امور داری کم کاری میکنه چگونه میشه فهمید و پیگیری کنیم با تشکر از شما

پاسخ:
خب میشه از وزارت علوم پیگیری کنید
۰۶ شهریور ۹۶ ، ۰۷:۴۹ وزارت علومی
سلام دوستان عزیز و مدیر گروه محترم
لطفا منو راهنمایی کنین...شناسه استخدامی من از سازمان مدیریت شهرستان صادر نمی شه میشه بگین چرا؟ دلیلش چی است؟

با سلام  می خواستم بپرسم بخشنامه جدید که سازمان اداری واستخدامی داده مبنی برتبدیل وضعیت نیروهای قراردادی که آزمون ادواری قبول نشدن چیه واین موضوع صحت داره

سلام، به من پست نمیدن، رییسم نمی خواد پست هاش رو بلوکه کنه، الان خودم باید دنبال پست بگردم یا وظیفه کارگزینیه؟ کسی تو این وضعیت هست یا نه؟ چی کار کنم؟؟؟

۰۴ شهریور ۹۶ ، ۱۱:۵۵ ادواری به امیدخدا

سلام

شرمنده؛ازهمه دوستان احتمالاکسی میتونه جواب منوبده.

من شناسه قراردادیم بالاخره ازسازمان مدیریت برای دانشگاه اومده،بقیه روال کارچیه وچقدطول می کشه؟ممنون میشم جوابموبدین.

 

از مدیر خواهشمندم جواب من هم بدن
پاسخ:
پاسخ داده شد
با سلام
 من یک سوال  داشتم ایا کسانی که  استخدام ادواری را با مذرک فوق دیپلم داده اند ولی با مدرک لیسانس استخدام وزارت علوم شده اند .  می توانند در پیمانی شدن دچار مشکل بشوند. من با مدرک لیسانس سال87 استخدام  قرار دادی یکی از دانشگاه ها ی ذولتی  شده ام ولی  استخدام ادورای را با فوق دیپلم  کتابداری بوده ام. اکنون دانشگاه ای که استخدام شده ام  می گوید چون تو با فوق دیپلم امتحان داده ای   وسازمان مدیریت می گویدپست تو نباید کتابدار باشد و نمی توانی پیمانی شوی. ایا این مطلب مربوط به سازمان مدیریت است  یا وزارت علوم
باسلام وتشکرازمدیرسایت .شکرخداکارکنان فرمانداری واستانداری هم تبدیل وضعیت شدندواحکام هم صادرشدامیدوارم تمامی دوستانی که هنوزکارشان تمام نشده هرچه زودتربه نتیجه برسندواحکام آنهاهم صادرشود.
با سلام نمیدونم چرا منو راهنمائی نمیکنه؛ازتون خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه که چطور بتونم از این مخمصه در بیام ازمون ادواری دارم ؛شناسه هم دارم وقرارداد کارمعین هستم صرفا چون محل تامین حقوقم طرح هست وجاری نیستم منو تغییر وضعیت ندادن.خواهش میکنم راهنمائی کنید.
با سلام. تبدیل وضعیت کارکنان قراردادمعین به پیمانی در برق منطقه ای ما حتی با مدرک کاردانی  انجام شد و احکام مربوطه صادر شد. نا گفته نماند بچه های قراردادمعین خودشان زحمت بسیاری در این راه کشیدند. امیدوارم این موهبت نصیب دیگر هم وطنان حداقل با این شرایط گردد.
۳۱ مرداد ۹۶ ، ۰۸:۰۳ علوم پزشکی تبریز
با سلام خدمت دوستان و مدیر محترم سایت، من قراردادی بعد نود هستم. متاسفانه دانشگاه ما برای ادواری دارهای بعد نود کاری نکرده، کارگزینی هم یکسال بیشتره که مدام میگه "از تهران استعلام کردیم خبری نیس فعلا"خواستم ببینم به نظرتون من به کجا مراجعه کنم نتیجه میگیرم. خیلی ممنون از راهنماییتون.
سلام به دوستان منتظر تبدیل وضعیت، من کارمند یک دانشگاه در تهران هستم که در ازمون سال 83 قبول شدم امروز امور اداری دانشگاه گفت که خانم صالحی وزارت علوم گفتند مجوزهای استخدامی را برای شهرستان ها فرستادیم و برای تهران فعلا موجود نیست ولی مبلغ 19200 را واریز کنید. به نظرتون چقدر طول می کشه تا کد استخدامی را بدهند بالاخره؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون از سایت خوبتون
سلام من قبولی ازمون ادواری دارم ولی الان یکسال واندی سابقه کار دارم و شناسه قراردادی ندارم چندوقت پیش دانشگاه علوم پزشکی اراک هستیم تماس گرفت که تاییدیه ازمون ادواریتون را از سازمان سنجش بگیرین ومدارکتون را بیارین که بفرستیم وزارت بهداشت و از اون زمان من مدام پیگیری کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم وگفتن فقط در حد جمع اوری اطلاعات بوده و درنهایت جهت تصمیم گیری هست الان چهارپنج.ماه گذشته وهیچ خبری نیست از شما یکبار سوال کردم فرمودین صبر کنم حالا میخواستم بدونم بالاخره انجام میشه و امیدی هست یانه و تا چه زمانی باید صبرکنم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
پاسخ:
سلام ... اگه شما تاییده ازمون ادواریتون را داده باشین بقیه مراحل دیگه دست خودشونه از انجاییکه شما هم شناسه ندارین یکم سخته منتها شدنی به هر حال غیر از صبر کردن چیزی فعلا از دستتون برنمیاد
۲۹ مرداد ۹۶ ، ۱۵:۳۹ وزارت علومی
سلام و خسته نباشید 
آیا صحت داره که 2 هفته است که سایت برنامه و بودجه برای دریافت کد استخدامی مشکل داره؟مدیر محترم  و یا دوستان اگر کسی در جریان هستند تائید می کنید؟مسئول کارگزینی دانشگاه میگه مدتی که سایت مشکل داره مکاتبه کردیم برای رفع مشکل....
سپاس
سلام مدیر محترم به من گفته بودین فقط یه کم صبرداشته باشم هنوز اطلاعی پیدانکردین که بالاخره من تبدیل وضعیت میشم یانه؟
پاسخ:
سلام ... مشکلتون چی بود و کی اقدام کردین آخرین نتیجه چی بوده توضیح بدین تا راهنمایی صورت گیرد
۲۶ مرداد ۹۶ ، ۱۴:۵۷ به کمک دوستان...
سلام بستگی به پستی داره که به شما تعلق میگیره ولی نگران نباشید بعد از تبدیل وضعیت می تونید مدارک تحصیلیتون رو ارائه بدید. اگه از کارگزینیتون سوال کنید کامل در جریانند
۲۴ مرداد ۹۶ ، ۲۲:۱۹ وزارت علومی
با سلام واحترام خدمت مدیر عزیز
سوالی از خدمتتون داشتم:ایا درست هست که بخشنامه ایی امده که تمام کارمندان قراردادی تا پایان سال باید تبدیل وضعیت بشن؟ممنون میشم جواب بدین
پاسخ:
سلام نه نیومده حداقلش اینه که بنده نه دیدم و نه از کسی شنیدم

سلام .ما 2 نفر از بچه های اداره کل منابع طبیعی تهران هستیم و کارامون برای ماده 30  از حدود 4 ماه پیش  پیگیری  شده (تامین اعتبار و گزینش و مدارک  شغل و شاغل  و...دیگه )   و انجام شده .حالا بهونه سازمان برنامه تهران اینه که باید مجوز از سازمان امور استخدامی و دفتر اقای عینعلی بیاد تا ما سامانه رو برای شما باز کنیم .لطفا راهنمایی کنین. یه کار قانونی که  باید بریم دنبال مجوزش؟  چه معنی داره- نباید مجوز محدود باشه که ..چکار کنیم .لطفا راهنمایی کنین.ممنون

۲۳ مرداد ۹۶ ، ۱۲:۱۷ کمک دوستان...
 

سلام مجدد! دوستان خواهشا راهنمایی بفرمایید. عنوان شغلی من از ابتدا کاردان آزمایشگاه بوده است.بعد از این که مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی را در سال 92گرفتم در حکمم وارد شد ولی به خاطر انکه قانون جدید گفته بود عنوان شغلی کارکنان قراردادی قابل تغیر نیست عنوان من همان کاردان باقی ماند. امسال که کارشناسی ارشد مرتبط گرفته ام می گویند چون عنوان کاردان داری این مدرک کارشناسی ارشد برای شما اعمال نمی شود!

حالا اگر قرار شود تبدیل وضعیت شوم ملاک تبدیل وضعیت مدرکی است که در حکم وارد شده یا مدرکی که در دست دارم ولی اعمال نشده . این خیلی برای من مهم است لطفا کمک کنید...

۲۲ مرداد ۹۶ ، ۱۵:۰۳ ادواری نیرو
سلام.خانم شفیعی 021-85352358 ولی توصیه میکنم حضوری برین بهتر جواب میگیرین. واسه ما زیاد فرقی نکرده .
به کمک دوستان عرض کنم: اداره تون درصورتیکه باکس سازمانی کارشناسی خالی مرتبط با آخرین مدرک تحصیلی شما داشته باشه؛میتونه پس از مرحله تامین اعتبار وتایید کارگروه اداره تون ؛تو سامانه معرفی کنه و براساس همین باکس شما پیمانی میشین ولی نمیتونید اجبارشون کنید (چون میتونن بگن باکس خالی نداریم یا شما فاقد شایستگی لازم برای تصدی این پست هستید)
میتونید از قبل با منابع انسانی تون رایزنی کنین که بهتون باکس جدید کارشناسی بدن.
با سلام
دوستانی که رتبه براشون اعلام شده من کارشناسی هستم  و16 سال سابقه کمار وساعات اموزشی هم کامل هست مشکل از این نظر نیست ولی میگن رتبه پایه برای من اعمال میشه ولی برای ارشد باید حتما شش سال بگذره آیا دانشگاههای شما هم همینطور هست و آیا این قانون درسته؟
۲۲ مرداد ۹۶ ، ۱۰:۰۲ کی میتونه کمک کنه زهرا از علوم پزشکی گلستان
من بهمن 95 تبدیل وضعیت شدم
اما برای دادن رتبه گفتن فقط از زمان پیمانی شدن باید 300 گواهی ببرم
حقوقم کلی کم شده اگر رتبه میگرفتم جبران میشد
لطفا کسی میدونه چیکار کنم
۲۲ مرداد ۹۶ ، ۰۸:۳۶ کمک دوستان...

سلام یعنی واقعا تو جمع شما بزرگان یک نفر نبود که به من راهنمایی کنه. تو رو خدا حداقل نظرتون رو بگید... من جدا به کمکتون نیاز دارم

۲۲ مرداد ۹۶ ، ۰۸:۰۱ ادواری به امیدخدا

باسلام

همکارمحترم ادواری نیرو؛خداروشکرکه حکم پیمانی شمازده شد؛ببخشیدمیشه شماره خانم شفیعی روبرام بذاریدوجسارتاحکمتون چقد اضافه شد؟

۱۹ مرداد ۹۶ ، ۱۵:۵۲ ادواری نیرو
باسلام خدمت دوستان و مدیر ارجمند
حدود14ماه قبل که بااین سایت آشنا شدم شاید تصور نمیکردم که مطالب تبادلی بتونه اطلاعاتی بهم بده که در ادامه مسیر به فرآیند تبدیل وضعیتم به پیمانی اینقدر کمکم کنه! خداروشکر کدمستخدم پیمانی من صادرشد و این حاصل تلاش و پیگیری 10ماه بصورت مداوم بود.چندین بار وزارتخانه و سازمان استخدامی کشور رفتم و از سازمان مدیریت استان هم پیگیری کردم تا توانستم موافقت اداره رو راجع به نامه به سازمان بودجه کشور بگیرم.دوستان عزیز اگر اداره یا سازمان شما جواب درستی نمیدن و کلیه شرایط نامه 95/10/26آقای جمالی قمی رو دارین؛میتونین از فرشته ای بنام خانم شفیعی( رییس گروه کارشناسان سازمان استخدامی کشور) کمک بگیرین. درست ترین و بهترین راهنمایی رو بهتون میتونه بکنه تا با مسئول وزارتخانه تون به تفاهم برسند.فقط باید با کمال احترام و درایت ؛پیگیری و تلاش کنین. مطمئنا موفق خواهید شد. با آرزوی خوشحالی همه.
سلام.یه سوال در مورد شرکتی های علوم پزشکی داشتم میخواستم بدونم خبری از تبدیل وضعیت نیست ؟؟؟
سلام دوستان من که دیگه ناامید شدم همه جا پیگیری کردم گفتن فقط شش نودسه ماقبل شناسه دادن و فقط اونا با ازمون ادواری تبدیل وضعیت شدنمن یک سال و اندی سابقه دارم گفتن فقط میخواستن یکسری اطلاعات بدست بیارن و مدارک ما را با قبولی ازمون ادواری را گرفتن هیچ تصمیمی برای ما نگرفتن و فقط در حد جمع اوری اطلاعات بوده شناسه هم فقط ۶/۹۳به قبل ...دیگه هیچی دیگه...خیلی ناامید شدم
۱۷ مرداد ۹۶ ، ۰۷:۵۸ علو م پزشکی تبریز به زهرا گلستان
سلام به زهرا از گلستان 
منم حدود 13 سال سابقه دارم و برای منم رتبه مقدماتی زدند و سیصد ساعت امتیاز میخوان واسه رتبه  پایه  دادن
البته دانشگاه ما فقط دوره های ضمن خدمت  که خود دانشگاه برگزار میکنه را اموزشی حساب میکنه نه کل کارگاهایی که خودمون رفتیم و گواهی داریم

۱۶ مرداد ۹۶ ، ۱۴:۳۳ کمک دوستان..

سلام دوستان خواهشا راهنمایی بفرمایید. عنوان شغلی من از ابتدا کاردان آزمایشگاه بوده است.بعد از این که مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی را در سال 92گرفتم در حکمم وارد شد ولی به خاطر انکه قانون جدید گفته بود عنوان شغلی کارکنان قراردادی قابل تغیر نیست عنوان من همان کاردان باقی ماند. امسال که کارشناسی ارشد مرتبط گرفته ام می گویند چون عنوان کاردان داری این مدرک کارشناسی ارشد برای شما اعمال نمی شود!

حالا اگر قرار شود تبدیل وضعیت شوم ملاک تبدیل وضعیت مدرکی است که در حکم وارد شده یا مدرکی که در دست دارم ولی اعمال نشده . این خیلی برای من مهم است لطفا کمک کنید...

۱۵ مرداد ۹۶ ، ۱۳:۲۰ زهرا گلستان
من مدارکم و کارم مرتبط بودن مشکل اینکه گفتند کارگاه ها از زمانی که پیمانی شدید لحاظ میشه
یعنی از بهمن 95 به بعد باید 300 ساعت گواهی برای رتبه پایه ببرم
۱۱ مرداد ۹۶ ، ۲۳:۵۵ به زهرا از گلستان
سلام من هم مثل شما هستم(ع پ شیراز )البته دلیلش اینه که اون 13سال یه مدرک دیگه داشتم با یه کار دیگه الان با مدرک جدید و پست جدید دارم کار می کنم بهم گفتند اگه رشته قبلیتون مرتبط بود حساب می شد ولی الان دیگه نه 150هزار تومان هم حکمم کمتر شده😯
جناب وحید از ارومیه
 با سلام وعرض ادب خدمت شما
وهمچنین عرض تشکربخاطر راهنمائیتون وامیدی که بهمون دادید؛اگه میشه لطف کنید یاشمارتون رو بدید که جزئیات بیشتر رو از شمابپرسیم ؟یا اینکه جزئیات بیشتر رو توگروه توضیح بدید ؟چون ما از برنامه وبودجه کرمانشاه که پرسیدیم با اینکه کد شناسه هم داریم گفتن برای جاری شدن شما باید حتما آقای مسجدی رئیس برنامه وبودجه کشور دستور بده.حالا نمیدانم در اینخصوص واقعا راست میگن یا بهانه است.واقعا ممنون میشم اگه بیشتر راهنمائیم کنید.
۰۵ مرداد ۹۶ ، ۱۵:۳۳ وانیا جان کمک مدیر عزیز "یه دوست"
خانوم عزیز اگر اطلاع دارید کمک کنید
عوم پزشکی گلستان کمیته فرعی تشکیل نمیده و گفته فقط کسانی که بعد از پیمانی شدن 300 ساعت گوواهی کارگاه دارند تبدیل وضعیت میشوند
و گواهی سالهای قبل را قبول ندارند
ما چیکار میتونیم کنیم؟؟؟؟
مدیر عزیز دوستان اداری
یه دوست
وانیا جان کمک کنید
سلام و درود قرار بود امسال بعضی از سازمانها مثل وزارت ارشاد پنجاه درصد به حق شغل و شاغل اضافه کنند . از دوستان کسی اطلاع دارد
سلام  به همه در جواب شکیبا من از جهاد کشاورزی هستم خودم دیدم که چند نفر اومده بودن برای گرفتن شناسه به سازمان امور استخدامی با امور اداری دانشگاه صحبت کن .اگه کاری نمی کنن لااقل راهنمایی کنن .من از اول قراردادی بودم و شناسه دارم اگه خبری گرفتم حتماً اینجا جوابتون رو خواهم داد.
سلام من تهران هم از سازمان استخدامی پیگیری کردم از اقای عینعلی گفتن دستگاه مربوطه باید درخواست کنه ولی دانشگاه ما میگه باید سامانه باز بشه که بتونه شناسه بگیره وزارت بهداشت هم که جواب نمیدن خواهش میکنم اگر وزارت بهداشت پیگیری میکنید که جواب میدن برای من هم پیگیری کنید من بعداز ده سال سال ۹۵ قراردادی شدم و قبولی ادواری هم دارم بعداز اینهمه سختی تازه قراردادیم و هر دیقه تهدید به لغو قراردادمیکنن و....
سلام و خسته نباشید حضور محترم مدیر سایت من از کارکنان علوم پزشکی و دارای کارنامه ادواری از شروع بحث پیمانی شدن تمام مراحل رو رفتیم آزمایشات و گزینش ولی دقیقان در لحظه آخر گفتن مشاغل کارگری شاملشون نمیشه اما در نامه ای که از وزارت اومده گفته کسانیکه دارای شماره شناسه و کارنامه قبولی ادواری و پست بلا تصدی که من اینها دارم ولی الان چیز دیگه ای ن میگن با تفاسیر خودشون هم که از کارگری به پیمانی امکان پذیر نیست مگر از طریق آزمون آیا ازمون استخدامی ادواری که تمام مواد امتحانیش همانند مواد امتحانی امور استخدامی هست شامل نمیشه ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.
پاسخ:
سلام بنظر من این مورد بهونه هست آخه کجای این بخشنامه گفته از کارگری به پیمانی نمیشه خب باید هر کاری میکنن طبق قانون و بخشنامه باشه اینو ازشون سوال کنید و حتما پیگیر باشین یا حقفتون ضایع نشه
۰۲ مرداد ۹۶ ، ۱۹:۲۳ رستگار سابق
خواهشا اگر بخشنامه یا نامه ای از سال 96دارید قرار بدید اداره ما میگه این طرح مال سال قبل و برنامه پنجم بوده الان اجرایی نیست نمیخواهند برای ما تلاش کنند
سلام بر دوستان و مدیر محترم سایت
این قضیه کسانی که فقط ادواری شرکت کردند و قبول هم نشده اند تبدیل وضعیت میشوند چی هست؟ممنون میشم جواب بدین
پاسخ:
فقط نداره منتها نوشته کسایی که ادواری دارن تبدیل وضعیت میشن شاید بعدا بخشنامه دیگری بیاد و بقیه هم مشمول بشن
۳۱ تیر ۹۶ ، ۰۹:۵۱ ادواری دار
سلام به همه در پاسخ شکیبا باید بگم خودم اسفند ماه رفته بودم سازمان امور استخدامی و دیدم کسانی اومده بودن برای گرفتن شناسه قراردادی و آقای جمالی موافقت کرد .با امور استخدامی تماس بگیرید راهنمایی می کنن.   02185352356 آقای عینعلی
۳۱ تیر ۹۶ ، ۰۸:۲۹ زهرا از گلستان ( علوم پزشکی ها لطفا کمک )
دوستان عزیز علوم پزشکی که تبدیل وضع شدن لطفا راهنمایی کنید

علوم پزشکی گلستان مدارک اموزشی ( کارگاهها ) را فقط از تاریخی که پیمانی شدیم قبول میکند و مدارک قبلی ما را حساب نمیکند
من حدود 13 سال سابقه و حدود 1100 ساعت گواهی کارگاه دارم

اما به من گفتن از تاریخی که پیماانی شدم باید 300 ساعت برای گرفتن رتبه پایه کارگاه داشته باشم

لطفا راهنمایی کنید تمام دانشگاهها به این صورته

وانیا جان خواهر شما گفتید این مشکل را داشتید و از طریق وزارت خانه حل کردید لطفا راهنمایی میکنید
سلام من سازمان برنامه و بودجه شهرمون زنگ زدم که ایا سامانه کارمند ایران برای گرفتن شناسه قردادی باز میشه که ماها که ازمون ادواری داریم تبدیل وضعیت بشیم گفت بهید میدونم دانشگاه علوم پزشکی هم میگه سامانه بسته ست پس تکلیف ما چی میشه من یکسال واندی سابقه کار دارم ولی قبولی ازمون ادواری ۸۳را دارم.محبت میکنید اگرراهنمایی کنید و برای ماهم که تعدادمون کمترهست پیگیری کنید .باتشکر
۲۸ تیر ۹۶ ، ۱۹:۵۱ توجه عزیزان گلستانی
دوشنبه با دکتر اقاپور صحبت کردم متاسفانه ایشان به هیچ عنوان حاضر نیستند مدارک آموزشی را برای رتبه حساب کنند و تاکید کردن فقط از زمان پیمانی شدن باید 300 ساعت گواهی ارائه دهیم یعنی حداقل سه سال طول میکشد
لطفا همه حضوری یا تلفنی به این موضوع معترض باشید 
مورد بعدی در ارتباط با کسانی که ماده 88 بودن قبل قراردادی چون بیمه پرداخت نشده جز سنوات نیست این دسته از عزیزان میتونند با مراجعه به بیمه تامین اجتماعی و شکایت دانشگاه را مجبور به پرداخت حق بیمه کنند تا مدتی که قرارداد ماده 88 بودن جز سنواتشون لحاظ شود
سلام .
تشکر از مدیران دلسوز و زحمتکش این سایت
خدا اجرتون بده
دوستان اینجا هیچ کس کارشناس امور اداری هست که سوال من رو پاسخ بده؟
جناب ل از منابع طبیعی کرمانشاه
اینجانب از ارومیه دقیقاً مشکل شما رو داشتیم و 3 نفر بودیم
یعنی از طرح حقوق می گیرفتیم
ابتدای کار ما رو هم منصرف کردند و نه گفتند ، ولی وقتی که پشتکار و پیگیری ما رو دیدند و اینکه بنده چند باری به تهران و وزارتخانه مربوطه و سازمان مدیریت تهران رفته بودم و همه مدارک در این رابطه دستم بود و میدانستند که عقب نشینی نمی کنم ، مجبور به قبول مدارک ما شدند .
اینها همه سلیقه ای هستش
در بخشنامه ریاست جمهوری که اشاره به طرح و جاری نشده ، و در نامه های بعدی هم همچنین .
تنها اشاره به اعتبارات هزینه ای شده ، که برای حل این مسئله هم همکاران برنامه ریزی استان لطف کردند و ابتدا ما رو جاری کردند و سپس پیمانی .
پیگیری کنید که انشاالله حل بشه
۲۶ تیر ۹۶ ، ۲۰:۲۷ پیام نور **
با سلام خدمت همکار پیام نور. امر بفرمایید. ضمنا اگر تو کانال تلگرامی همکاران پیام نور عضو هستید بگین اونایی که حکم پیمانیشون صادر شده بیان پی وی که سوال دارم مطمئناً همکاران راهنمایی میکنند. 
و اما به اطلاع برسانم فعلا احکام بر اساس قراردادی صادر شده و فقط عنوان پیمانی داره. طبقه و رتبه بعدا لحاظ خواهد شد. انشاءالله 
سلام تراخدا هرکس اطلاع داره بگه چرا من ازمون ادواری دارم ومدارکم هم تهران فرستادن فقط هنوز شناسه قراردادی نداریم کی تبدیل وضعیت میشیم از قراردادی بودن وتهدید امروز و فردای شاید لغو قرارد مسوولین که مدام تهدید میکنن خسته شدم تراخدا کی تبدیل وضعیت میشیم
از مدیران محترم سایت
دوستان آشنا به قوانین منابع انسانی و قانون مدیریت خدمات کشوری
بویژه همکاران وزارت نیرویی
تقاضا دارم بنده رو راهنمایی بفرمایید .
من مدت 6سال شرکتی بودم و 6سال هم قرارداد مشخص البته با پست متصدی امور اداری و دفتری ک خود منابع انسانی بدون توجه به رشته تحصیلیم بمن و همه همکارام اختصاص داده بودن و الان میگن چون پست شما با رشته تحصیلیتون منطبق نبوده سابقه تون بحساب نمیاد؟!!!
300 ساعت آموزش هم دارم
الان که تبدیل وضعیت شدم با پست کارشناسی حکم زدن: رتبه مقدماتی و طبقه 4 ، ک با یک طبقه ارفاقی به همه امسال شد 5
بلحاظ قانونی الان رتبه و طبقه من چند باید باشه و به استناد چ قانونی پیش برم ک سوابق کاری و تجربی و آموزشیم برای رتبه و طبقه بحساب بیاد؟
ممنون میشم راهنمایی کنیدپاسخ:
 سلام والا من اطلاعی در یان خصوص و قوانین امور اداری ندارم بهتر است کارشناس بخش امور اداری پاسخگوباشند

سلام مدیر جان

نامه ای برای اداره ما فرستادن مبنی بر اینکه کسانی که کارنامه ادواری غیر مجاز مشروط دارن جهت تبدیل وضعیت ارسال کنند...

می خواستم بپرسم منظورشان از مشروط چیه؟

لطفا اگه اطلاع دارید بفرمائید..

مشکل انجام نشدن یا تعویق کار ادوراری ها به سه دلیله:

1- حسادت همکاران

2- نزادپرستی

3- بی عرضه گی مدیران

۲۴ تیر ۹۶ ، ۲۳:۱۳ رستگار سابق
سلام عنوان شغلی هست،شناسه هست،قبولی ادواری هست، بیش از دوازده سال قراردادی هستم ، متاسفانه مجوز استخدام نیست چکار کنیم
۲۴ تیر ۹۶ ، ۱۴:۵۸ همکار پیام نور
سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیر محترم گروه
من از کارمندان پیام نور هستم میشه امکان ارتباط با همکاران آقای علی که 13تیر پیام گذاشتن و پیام نور ** که 16 تیر پیام گذاشتن را برای من توضیح دهید در مورد صور حکم پیمانی ازشون سوال داشتم
خدا خیرتون دهد
پاسخ:
همینجا باید سوالاتون رو مطرح کنید یاهم اینکه شما یا اون طرف ایمیلشو بذاره تا با هم ارتباط برقرار کنید
با سلام و درود امسال قرار بود بعضی از سازمانها مثل وزارت ارشاد پنجاه درصد حق شغل و شاغل را اضافه کنند . ولی تاکنون اقدام نشده خواستم بدونم کسی در جریان هست یا نه. ممنون

سلام

مدیریت محترم سایت می خواستم بپرسم جریان این بخشنامه جدید که سازمان اداری استخدامی داده مبنی بر تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی که ادواری قبول نشدن چیه؟

اگه بخشنامه اش موجوده لطفا بگذارید.....

 

پاسخ:
بخشنامشو فعلا ندارم
۱۶ تیر ۹۶ ، ۲۲:۳۸ پیام نور **
مدیریت محترم سایت، 
با سلام و عرض ادب 
ضمن پوزش بابت اوقاتی که مزاحم شما شدم خواستم بگم به لطف خدا حکم پیمانی ما هم در پیام نور صادر شد. انشاءالله که همه کارشون درست بشه.. 
 سوال :
برای تغییر رتبه و پایه چقدر طول میکشه که انجام بشه؟ 
450ساعت گواهینامه آموزشی دارم و از شهریور 85سابقه بیمه دارم. به نظرتون چه رتبه و پایه ای تعلق میگیره؟ 
ممنون میشم هر کس اطلاعاتی در این زمینه داره راهنمایی کنه.. 
مدیر محترم بازم ممنون 
پاسخ:
سلام ... الحمدلله
سوالاتتون والا در تخصص شاغلین قسمتهای امور اداری هست اگه اجازه بدین کاربران شاغل در اون قسمت پاسخ بدن
سلام مدیرمحترم اینکه ما سابقه کم داریم و قبولی ازمون ادواری داریم ومدارک را دادیم ومیگن درحدتصمیم گیری هت بخاطر اینه که ماهنوز شناسه قراردادی نداریم واسه همین سوال دارم ماهم تبدیل وضعیت میشیم یانه؟چقدرزمان میبره؟
پاسخ:
سلام ببینید هر تبدیل وضعیتی که صورت میکیرهعطبق بخشنامه یا دستورالعمل صورت میگیره اگه درین مورد هم دستورالعملی باشه حتما اینکار صورت میگیره وگرنه نه ...داشتن شناسه قراردادی هم جزوه الزاماته
۱۴ تیر ۹۶ ، ۱۴:۵۲ نا امید نیستم ولی....(رستگار سابق)
در فرودگاه امام به ما جفا شد به پرسنل اداری هم که میگوییم ناراحت میشوند که کار را پیگیری می کنیم با جدا شدن فرودگاه امام از شرکت فرودگاهها الان زیر مجموعه وزارت راه هستیم چارت سازمانی جدید ما تازه آمده ولی پرسنل اداری میگویند قبولی ادواری مربوط به برنامه پنجم توسعه هستش و در حال حاضر هم مجوز استخدامی نیست یک کلام بگویم نمی خواهند هیچ حرکت مفیدی انجام دهند ذینفع نیستند نمی دانیم چه کنم سردرگم شده ام هر روزمان شده شنیدن  نه نه نه
خوشحالم که بسیاری از دوستان این سایت تبدیل وضع شده اند وقتی شادی ایشان را می بینم از خدا می خواهم برای ما هم درست شود بخشنامه ای که بیست و یکم اردیبهشت صادر شده را هرچه گشتم نتونستم پیدا کنم اگر ممکنه اینجا قرار بدید به امید آن روز.....

با سلام وعرض ادب
ضمن تشکر از مدیر محترم وهمچنین تبریک به تمام عزیزانی که وضعیت کارشون درست شده وتبدیل وضعیت پیدا کردن؛متاسفانه ما پنج نفر از کارمندان منابع طبیعی کرمانشاه با وجود داشتن کد شناسه به دلیل اینکه منبع حقوقمون طرح بود وجاری نبودیم تبدیل وضعیت نشدیم وبرنامه بودجه به این بهونه که جاری نیستیم ما رو تبدیل وضعیت نکردن.اگر دوستان راهنمائی خاصی میتونن داشته باشن ممنون میشیم

ضمن تشکر از زحمات مدیر محترم

کد مستخدمی تعدادی از کارکنان دانشگاه پیام نور صادر شد.

پاسخ:
الحمدلله موفق باشید
با سلام خدمت تمام دوستان و سلام و دورد بر مدیر محترم. از اطلاع رسانی و راهنمایی ها شما عزیزان کمال تقدیر و تشکر را دارم .خدا رو شکر ما هم تبدیل وضع شدیم ولی فقط خدا می داند چه پدری از ما درآوردن و چه بلاها که برای این استخدامی سر ما درنیاوردن که خود خدا فقط می داند و عوض شان را بدهد انشالله. ولی لازم بود از تمامی لطف و محبتی که عزیزان داشتند و راهنمایی های بجا و شایسته ای انجام دادن بخصوص مدیر عزیز نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.عزیزان بزرگوار دعا گویتان هستم . در انتها سوالی نیز  داشتم برای تغییر صندوق بیمه کدام صندوق بیمه ای بهتر است"؟تامین اجتماعی یا خدمات درمانی ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
پاسخ:
من همیشه گفته ام تامین اجتماعی حالا هر کی نظر خاصی داره ولی درکل اکثرا همه اینو انتخاب میکنن بخاطر مزایاش
۱۲ تیر ۹۶ ، ۱۴:۴۰ تبدیل وضعیت
تبدیل وضعیت قبول شدگان آزمون ادواری در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران انجام شد و احکام صادر گردید. 

اول ممنون از پاسخگویی و وقتی که میذارید
عزیز من از پشتیبانی دانشگاه اقدام کردم گفتند طبق قانون از زمان پیمانی شدن کارگاهها حساب میشه
میخواستم ببینم شما که از تهران گفتید پیگیری کردید دقیقا چه کاری انجام دادید
خیلی مسالمت امیز رفتار کردم هنوز از بهمن که احکام ما را زدن هیچ کاری برای ما انجام نشده و گفتند سوابقتون را از شهریور بررسی میکنیم
سعی کنید مسالمت امیز حلش کنید...ولی ساعتهای اموزشتون قابل قبوله برای رتبه...از حسودیه رک بگم....از واحد توسعه سازمانتون اقدام کنید کارگزینی ها اکثرا چیزی بارشون نیس..برای هشت سال شما  دو طبقه ویه رتبه میگیرید...البته پایان سال ششم اموزشتون بسته میشه برای رتبه پایه و هر اموزشی از سابقه سال هفتم دارید ذخیره برا ارشد میشه..۳۰۰ امتیاز برای پایه هست..۲۵۰ ارشد..اولش مقدماتی میزنن بعد در کمیته های فرعی برای رتبه های بعد صورتجلسه میکنن
سلام لطفا جواب بدین چرا دانشگاه علوم پزشکی تاییدیه ازمون ادواری با مدارک مارا گرفته و میگه در حد تصمیم گیری هست پس ما چی میشیم
لطفا میشه راهنمایی کنید

دانشگاه ما عنوان میکنه که برای گرفتن رتبه گواهی اموزشی فقط از تاریخ استخدام پیمانی به بعد لحاظ میشه و من را با 8 سال سابقه رتبه مقدماتی دادن
شما که از وزارت خانه پیگیرید لطفا راهنمایی کنید میتونیم اعتراض کنیم
۰۳ تیر ۹۶ ، ۰۸:۲۲ دانشگاه علوم پزشکی گلستان
لطفا اگر کسی میدونه جواب بده

دانشگاه علوم پزشکی گلستان برای دادن رتبه اعلام کرده که از زمان پیمانی شدن باید 300 ساعت گواهی آموزشی داشته باشیم

و از بهمن تا الان سوابق ما را لحاظ نکردن
سلام ازدوستان محترم دو سوال داشتم سابقه دوران قراردادی دونوع حساب می شه سابقه دولتی وسابقه تجربی ،دانشگاه ما سابقه تجربی رااگر دردوران قراردادی مرتبط با پست استخدامی باشه حساب می کنه(همان ارتقای طبقه ورتبه) اما سنوات دولتی را چون می گه هرسال بازخرید شده حساب نمی کنه آیا در دانشگاه شما هم حساب نشده ؟ وسوال دوم اینکه  برای تفاوت تطبیق  نمی خوادکاری کنیم چون استخدامی های سال 88 تا مهرماه 94 را شامل شده وبرای استخدامی های سال 94 به بعد حذف گردیده است
خودمم همین مشکل دو رتبه و ساعت اموزش داشتم اخر کارم به وزارت خونه کشید.رتبه تو کمیته های جدا لحاظ میشه تو یک کمیته دو رتبه نمیدن...ساعت اموزشی باید از سال ششم قراردادیتون ببینن که چن ساعت دارید..مثلا اگه پیمانی بودید در سال ۹۳باید رتبه پایه میگرفتین ..از سال ۹۳ بقیه اموزشتون میشه برای ارشد...البته سلیقه ایه..بستگی کارگزینیتون داره و انصافشون..ولی میتونید  حریف بشین
مدیریت محترم سایت ؛
با سلام و عرض ادب 
به ما گفتند این ماه گزینش انجام میشه. میخام بدونم منظور از گزینش تحقیقات محلی است یا انجام مصاحبه؟؟ 
امور اداری دانشگاه متاسفانه اطلاعات دقیقی در این خصوص نداشتن.. 
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. 
پاسخ:
سلام ینی هر دو ... هر دو تارو گزینش میگین
۳۰ خرداد ۹۶ ، ۲۱:۲۲ به وانیا خانم
سلام
من فعلا حکمم مقدماتی خورده طبقه4 میگن کمیته فرعی اذر تشکیل میشه مشهد هر شش ماه یکباره.470 ساعت اموزش دارم و 10 سال سابقه قراردادی و یکسال و سه ماه شرکتی.تو کمیته بعدی رتبه پایه رو میگیرم انشالله و طبقه رو هم فکر کنم دو طبقه ولی سوالم اینه.
1-ایا کمیته بعدی تر که تجربه ام 12 سال اوکی میشه و اموزشمم انشالله اوکی میشه  رتبه ارشد میدن بهم؟(تو سایت واسه رتبه ارشد نوشتن باید 6 سال از اخذ رتبه پایه گذشته باشه)
2-اموزشهام 300 تاش واسه پایه میره بقیه اش حساب میشه یا کلا بعد پایه باید 250 تا اموزش داشته باشم؟ممنونم جواب بدین
۳۰ خرداد ۹۶ ، ۰۸:۴۸ علوم پزشکی گلستان
دوستان عزیز گلستانی
بنده حضوری رفتم معاونت پشتیبانی و پیگیری احکام جدید برای احتساب سوابق بودم
گفتند برای کسانی که بیمه داشتن و ................... لحاظ میشه

اما نکته خیلی مهم اینکه دانشگاه علوم پزشکی گلستان برخلاف دانشگاههای دیگه برای لحاظ کردن مدارک اموزشی ( کارگاهها ) گفته از زمان استخدام پیمانی باید 300 ساعت اموزشی داشته باشید تا رتبه پایه رابگیرید و بعدش باز 250 ساعت تا رتبه بعدی

و تمام کارگاههای سالهای قبل که قراردادی بودیم بدون استفاده است
سلام. ببخشید من 22 سال سابقه کار دارم ولی هنوز قراردادی هستم متاسفانه تو آزمونهای ادواری هم قبول نشدم. یعنی منو تبدیل وضعیت نمیکنن؟ 
سلام خسته نباشید دانشگاه علوم.پزشکی ما اطلاعات کسانیکه سابقه کم داشتن ولی قبولی ازمون ادواری را داشتن را بهزارت بهداشت فرستاده ولی اینگونه بیان میکنن که فقط یکسری اطلاعات دادیم.و مشخص نیست و انتظا ی نداشته باشین از شما سوال داشتم بالاخره کسانیکه ازمون ادواذی با سابقه کم دارن به پیمانی تبدیل میشوندچقدر زمانبر هست؟
پاسخ:
سلام طبق یه بخشنامه ای که اومده بود نوشته بود کلیه کساییکه قبولی آزمون ادواری دارن باید تبدیل وضعیت بشن دیگه نمیدونم این سابقه کم رو یه مقدارشو چرا فرستادن ولی وقتی بخشنامه ای باشه حتما کاراتون انجام میشه
۲۷ خرداد ۹۶ ، ۱۵:۴۱ علوم پزشکی مشهد
سلام دوستان 
خدا رو صد هزار مرتبه شکر بلاخره دارن برا ما هم حکم میزنن. گفتن حکم اول بدون احتساب سنوات.از مدیر سایت هم ممنونم بخاطر اینکه بانی این اطلاع رسانی و تبادل نظر شدن.انشالله حاجت روا باشین در این شبهای عزیز قدر.
۲۷ خرداد ۹۶ ، ۱۲:۴۲ علوم پزشکی گلستان
با عرض تبریک به احمد و بقیه دوستان

دانشگاه علوم پزشکی گلستان احکام همه کارمندان را در تاریخ 95/10/29 صادر کرد اما احتساب سوابق و سنوات را هنوز لحاظ نکردن و گفتند تا چند ماه اینده طول میکشه

نمیدونم واقعا میتونم کاری کنم زودتر انجام بشه یا نه چون حقوقم نسبت به زمان قراردادی کاهش داشته و الان هر ماه کلی ضرر میکنم
با سلام
لطفا دوستانی که اطلاع دارند جواب بدهند

1 - ازمون توجیهی بدو خدمت که شامل صد 100 ساعت گواهی اموزشی هست بجز اینکه بند شرطی برای تبدیل وضعیت از پیمانی به رسمی ازمایشی باشه خاصیت دیگه ای ندارد ؟ ( مثلا 100 ساعت جز گواهی اموزشی - کارگاه لحاظ نمیشه برای گرفتن رتبه ؟؟؟ )

2 - برای تبدیل وضعیت از پیمانی به رسمی ازمایشی چند ساعت باید گواهی کارگاه داشته باشیم ؟

3 - یک طبقه تشویقی که امسال تصویب شد چرا هنوز وزارت بهداشت به دانشگاهها ابلاغ نکرده ایا سازمانی هست که این طبقه را برای کارمندانش لحاظ کرده باشه؟

خواهشا راهنمایی کنید
۲۷ خرداد ۹۶ ، ۰۹:۴۹ وانیا به علوم پزشکی۴
سلام. تفاوت قبل سال ۹۶ شما میره تو بلک لیست و دیون دولت...ولی از فروردین۹۶ تو اولین پرداختی تفاوت میدن...
 سلام من از همه دست اندرکاران این سایت تشکر میکنم به حوا و قوه الهی  و اطلاع رسانی دروستان کار تبدیل وضعیت  نیروهای قرادادی سازمان بهزیستی کشور انجام شد و احکام تبدیل وضعیت را یک دو.هفته پیش زدن و کلیه سنوات را حساب کردن و من  امیدروام که بحق این شب های قدر کار بقیه دوستان نیز انجام شود  
۲۶ خرداد ۹۶ ، ۲۱:۴۵ پیام نوری م

برای تبدیل وضعیت از همه جا عقب تر پیام نور هست و مگه خدا کمکشون بکنه واز دی ماه سال 1394 که اولین مکاتبه درخصوص دارندگان کارنامه ادواری صورت گرفته تالان که نزدیک به 2سال از اون میگذره هیچ اقدام عملی برای کسی تو این دانشگاه صورت نگرفته است فقط و فقط هر دوماه یا سه ماهی یه سری مدرک از کارمندان میخان ((فقط خدا به دادمون برسه))

مدیر محترم میشه برای توضیح دهید وقتی اسامی از دانشگاه برای وزارت علوم میره برای مجوز جواب همه با هم میاد؟ یا اینکه چند تا چند تا؟
پاسخ:
سلام بستگی به درخواست داره اگه درخواست همه را با یک مکاتبه انجام داده باشن با هم میاد وگرنه نه
۲۴ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۰۵ به علوم پزشکی 4
سلام 
اگر  الان حکم شما با احتساب سنوات رو زدن .مابه التفاوت رو از زمانی محاسبه و پرداخت میشه که شما درخواست احتساب سنوات تون رو از دانشگاه مربوطه کردین پس حتما بباید بعد از زدن حکم اولیه پیمانی بلافاصله درخواست احتساب سنوات رو از سازمان مربوطه باید انجام داد. 
۲۳ خرداد ۹۶ ، ۱۳:۴۱ کارمندایران
سلام به مدیر محترم سایت
با توجه به این صحبت شما که نوشته بودین :
  (پاسخ:
سلام .... اونارم وقتی بخشنامش اومد لحاظ میکنن )
ممکنه بخشنامه ای در این خصوص صادر بشه . چون اینجوری ک من میبینم دستگاهها سلیقه ای عمل میکنند و این وسط در حق بعضیها ظلم میشه واقعن
ولی وقتی بخشنامه بشه دیگه لازم الاجرا میشه .
پاسخ:
ان شاالله صادر بشه
۲۳ خرداد ۹۶ ، ۱۱:۲۹ علوم پزشکی 4
سلام به همه ی عزیزان لطفا پلسخ بدین کسایی که الان حکمشون رو با محاسبه سنواتشون زدن ایا از اولین حکم پیمانی تا فاصله ان تا حکمی که سنواتشون رو لحاظ کردن تو این فاصله مابه تفاوت حکمشون رو دادن یا نه اصلا میدن یا نه سپاسگزارم که جواب بدین لطفا وانیا خانم شما هم جواب بدین شما اولین نفر بودین که حکمتون رو زدن با سپاس
۲۳ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۳۹ کارمند دانشگاه تبریز
با سلام و خسته نباشید
ما با لطف خدا تبدیل وضع شدیم از فروردین امسال ولی متاسفانه هنوز تعیین رتبه نمی کنن و برای بعضی ها مثل من که چندین سال هست در پست مسولیتی کار می کنم حکم مسولیت نمی دهند و عنوان می کنن که شما تازه پیمانی شدید و دانشگاه قبول نمی کند به شما پست بده!!! نمی دونم بعد 18 سال قانونا درست است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۳ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۲۱ علو م پزشکی تبریز
سلام 
 مدیر محترم سایت و دوستان  عزیز ممنون میشم راهنماییم کنید من یک بار امتحان ادواری شرکت کردم و یادم نمیاد چه سالی بود و فک میکنم قبول نشدم و متاسفانه الان هیچ مستنداتی در دست ندارم میتونین راهنماییم کنید که از کجا و چطوری میتونم پیگیر کارنامه ادواری باشم؟

پاسخ:
سلام ... از سازمان سنجش میتونین پیگیر بشین
مدیریت محترم سایت ؛
با سلام 
ساعات آموزشی که باید برای ارتقاء رتبه لحاظ بشه چند ساعت باید باشه. 
آیا فرقی در نوع دوره برای ارتقاء رتبه وجود داره؟ 
دوره آموزشی حتما باید در زمان قراردادی سپری بشه که مورد قبول باشه یا دوره هایی که در زمان شرکتی بودن هم سپری کردیم لحاظ میشه؟؟
ممنون از شما بزرگوار 
پاسخ:
سلام ... اینا یه بخشنامه دارن که مثلا رتبه 5 باید این قدر امتیاز داشته باشه 6 اینقدر ولی نمیدونم دیگه ارقامشون چنده
۲۱ خرداد ۹۶ ، ۱۰:۱۱ ادواری منتظر
سلام طاعات و عبادات مورد قبول حق به وزارت علوم تبریک می گم می خواستم بپرسم چقدر طول کشید تا تبدیل وضعیت شدی و کار باید از چه مراحلی بگذره برای من خیلی مهم هست لطفاً کمک کنید.از مدیر سایت هم ممنون خیلی زحمت می کشید خدا اجرت بده.
جناب مدیر من ده سال نیروی قرارداد معین یکی از ادارات هستم حالا تبدیل وضعیت شدم ولی سوابقم لحاظ نکردن ایا اینکار قانونی هست یا خیر و راهکار احتساب سوابقم چیست لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ:
سلام .... اونارم وقتی بخشنامش اومد لحاظ میکنن
سلام دوستان عزیز
آیا سابقه خدمت سربازی جزو سنوات حساب میشه یا نه (برای ارتقاء رتبه و طبقه)؟
ممنون از کسانی که پاسخ میدن.
سلام خواهش میکنم جواب بدیم من قبولی ادواری سال۸۳را دارم ولی از سال ۹۵تیرماه مشغول بکار شدم در مرکز بهداشت بعنوان کاردان بهداشت در طرح بهبر یعنی قراردادیم چندوقت پیش دانشگاه علوم پزشکی اراک بعداز اینکه سری اول را گرفت گفت هرکس قلولی ادواری را داره بیاره ومدارک دادیم حالا میگن فرستادیم وزارت بهداشت برای تصمیم گیری..زارت بهداشت هم زنگ زدم گفت در مرحله تصمیم گیری هست میخواستم بدونم بالاخره من هم پیمانی میشم یا نه؟
پاسخ:
سلام بله ان شاالله فقط یکم صبر کنید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی