---- اخبار استخدام در سطح کشور

----  اخبار استخدام در سطح کشور

سایتی برای درج آگهی های استخدامی در سطح کشور و پیگیری اخبار مرتبط با آن و با امکان تبادل نظر بینندگان
قوانین سایت :
هر گونه نظر که محتوای آن خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران وتوهین و اهانت به مقدسات و مقامات کشوری وهمچنین توهین به همدیگر باشد حذف خواهد شد خواهشا کاربران گرامی شئونات وخطوط قرمز را رعایت نمایید و همچنین ازین به بعد نظرات با تایید فقط چند بار در روز مدیران وبادقت بیشتر نمایش داده خواهد شد و نظراتی که از نظر ما خلاف قوانین سایت باشد تایید نخواهد شد .ان شاءالله زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران و ولایت مقام معظم رهبری به هدف قانونی خویش که همان شروع بکار است نایل خواهیم آمد .
ما مسئول کامنت های نوشته شده نیستیم (( هرچند نوشته های توهین آمیز را حذف می کنیم))
- مدیران وبلاگ هیچگونه نقشی در پیگیری هاندارند . هدف ما شروع بکار قبول شدگان عزیز در اسرع وقت ممکن است .
و چنانچه کامنتی از نظر ما مورد تایید ، موثق و مستند باشد در صفحه اصلی وبلاگ قرار داده می شود.لازم به ذکر است که نظراتی که درآنها آدرس ایمل درج شده باشد تایید نخواهند شد .
- هرگونه بحث سیاسی، نادیده گرفتن قوانین کشور، توهین به مقدسات، شایعه پراکنی، آشفته کردن افکار عمومی و تبلیغ علیه منافع کشوری کاملا ممنوع میباشد.
- بی احترامی یا توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از مسئولین و کاربران ممنوع است.

آرزوی موفقیت همه کاربران عزیز

يكشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۶ ق.ظ

۰




فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در اقدامی اعتراضی به بدعهدی وزارت نفت در قبال استخدام این دانش آموختگان مقابل"وزارت نفت" تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه خبرگزاری ایسکانیوز، طبق آنچه که سالهای گذشته در دفترچه کنکور سراسری مندرج بوده است، وزارت نفت متعهد گشته که فارغ التحصیلان دانشگاه خود را در این وزارتخانه به کار گیرد و آن ها را استخدام کند، اما از ابتدای دولت یازدهم این روند با مشکلاتی روبرو شد که منجر به قطع استخدام دانش آموختگان این دانشگاه تخصصی نفت شد.

فارغ التحصیلان این دانشگاه تا کنون چندین بار مقابل مجلس، وزات نفت و مراکز دیگر تجمع کرده اند و حتی در شکایتی به دیوان عدالت اداری خواستار رسیدگی به این بی قانونی شده بودند، صبح امروز نیز جمعی از دانش‌آموختگان و دانشجویان «گروه الف» دانشگاه صنعت نفت در اعتراض به قانون‌شکنی و بدعهدی وزارت نفت در روند استخدام این دانشجویان مقابل ساختمان مرکزی هشتم وزارت نفت ( محل مصاحبه استخدام‌‌های وزارت نفت) تجمع کردند.

گفته می شود این دانشجویان هدف از این تجمع را تعویق زمان ارزیابی تا زمان نهایی شدن رای دیوان عدالت اداری اعلام کردند.

دیوان عدالت اداری طی روزهای گذشته حکم خود را در قبال استخدام این دانشجویان اعلام کرد اما وزارت نفت در عین دعوت برخی از دانشجویان به مصاحبه نسبت به حکم اعتراض کرده است.

یکی از دانشجویان معترض در این زمینه گفت: وزارت نفت حتی بعد از رای دیوان سخن از استاندارد روال جدید می‌کند، حال آنکه شکایت ما از وزارت نفت خود همین استاندارد‌ها و روال جدید بوده است.

براساس مستندات درج شده در دفترچه کنکور سراسری در سال‌های قبل، وزارت نفت متعهد به استخدام دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در این وزارتخانه شده بود. بیژن زنگه وزیر نفت در سال 94 استخدام این دانشجویان را در وزارت نفت ممنوع اعلام کرد.

دانشجویان دانشگاه صنعت نفت که قبل از این سال در این دانشگاه تحصیل کرده بودند، پس از بی‌نتیجه ماندن اعتراضات خود به دیوان عدالت اداری شکایت بردند. در پی این شکایات، دیوان عدالت اداری وزارت نفت را ملزم به جذب و استخدام دانشجویان گروه الف دانشگاه صنعت نفت کرد.

این تجمع در حالی صورت گرفت که اواخر هفته گذشته این دانشجویان و فارغ‌التحصیلان با ثبت بیش از 80 هزار توییت در فضای مجازی، اعتراض خود را مبنی‌بر عدم پایبندی و موضع‌گیری شفاف وزیر و مسئولان نفتی کشور در برابر این حکم قانونی به اطلاع عموم رسانده‌اند.

در پایان این تجمع اعتراضی بیانیه صنفی دانش آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت در اعتراض به خلف وعده ها و قانون شکنی های وزارت نفت در مسأله استخدام توسط یکی از دانشجویان قرائت شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

*بپرهیز از اینکه احسانت را بر رعیّت منّت گذارى، یا کرده خود را بیش از آنچه هست بزرگ شمارى، یا به رعیّت وعده‏اى دهى و خلاف آن را به جا آورى، چرا که منّت موجب بطلان احسان، و کار را بیش از آنچه هست پنداشتن باعث از بین بردن نور حق در قلب، و خلف وعده سبب خشم خدا و مردم است، خداوند بزرگ فرموده: «این باعث خشم بزرگ خداست که بگویید و انجام ندهید». از عجله در کارهایى که وقتش نرسیده، یا سهل انگارى در امورى که انجامش ممکن شده، یا لجبازى در چیزى که نامعلوم است، یا سستى در آنچه که روشن است‏ بر حذر باش. هر چیزى را در جاى خودش بگذار، و هر کارى را به موقع خودش انجام ده * (نهج البلاغه نامه شماره ۵۳ )

با سلام و صلوات به روح پرفتوح بنیانگذار کبیر‌ انقلاب اسلامی ایران و شهیدان راه اسلام و کشور عزیزمان و دعای طول عمر برای رهبر عزیز کشورمان حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) ما دانش آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت بدور از هرگونه جهت گیری سیاسی اعتراض گستره صنفی خود را به گوش ‌مسئولین اجرایی کشور مخصوصأ وزارت فخیمه نفت میرسانیم که با بدعهدی و قانون شکنی در پی بی اعتماد کردن جوانان نخبه این مرز و بوم به نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ کشور برآمده اند . بیش از حد ۳۰ ماه از خلف وعده های صریح وزارت نفت در قبال جذب دانش آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت میگذرد و در این مدت بارها حرکت اعتراضیمان تکرار شده است و تا حل نشدن مشکلمان نیز همچنان ادامه خواهد یافت . این بار اما نظام قضایی پرافتخار کشور عزیزمان و دیوان محترم عدالت اداری در طی آرایی مهر بطلانی بر تمام برخوردهای سلیقه ای وزارت و بدعهدی های آن وزارت نیز زده است و وزارتی که هربار ادعای قانون مداری را داشته است اکنون باید در عمل و در قبال این دانش آموختگان این خصلت حسنه را نشان دهد مگر آنکه بار دیگر عناد خود با نخبگان نفتی کشور را به نمایش بگذارد و باز هم به ستیز با این مظلومان ادامه دهد . مسئولین محترم وزارت نفت از شما درخواست آنرا داریم تا این بار با شفاف سازی کامل مراحل ، مقدمات جذب تمام فارغ التحصیلان گروه الف مطابق با آراء صادره سیستم قضایی کشور را فراهم نمایید و اولین مرحله شفاف سازی روشن نمودن هدف دعوت به ارزیابی های جدید و عطف بماسبق شده از طرف آن وزارتخانه بصورت مکتوب‌ میباشد . امید است با درایت و قانون مداری مسئولین وزارت نفت مقدمات سؤاستفاده های احتمالی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت محترم تدبیر و امید توسط معاندین این آب و خاک فراهم نشود و آن وزارت فخیمه ، در راستای پیروی از بیانات رهبر عظیم الشأن کشور عزیزمان خود را گردنگیر قانون و وعده های داده شده اش بداند

در پایان اعلام میداریم که ما دانش آموختگان انقلابی دانشگاه صنعت نفت اجازه هرگونه سواستفاده سیاسی از حرکت خود توسط رسانه های داخلی و خارجی و معاندین کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی را نخواهیم داد و صرفا پیگیر مطالبات صنفی خود در چهارچوب قانون اساسی کشور خواهیم بود

والسلام علی من اتبع الهدی

دانش آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران

۹۶/۰۷/۱۶
مدیر سوم

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی